Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

MINI LIVING – BUILT BY ALL.

MINI na veletrhu nábytku a designu Salone del Mobile 2018 představuje vizionářský koncept bydlení.

Lifestyle
·
Design, koncepty a studie
·
Lifestyle akce
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~275,81 KB)
  
Photos(33x, ~101,01 MB)

Mnichov/Milán. Na letošním veletrhu nábytku a designu Salone del Mobile v Miláně se MINI spojilo s londýnskou architektonickou kanceláří Studiomama a společně představily instalaci s názvem MINI LIVING – BUILT BY ALL. Tento koncept bydlení umožňuje úzkou spolupráci mezi rezidenty a architekty, což je vynikající způsob, jak splnit individuální požadavky každého z obyvatelů. Tato instalace se vymyká konvenčním designérským postupům a ukazuje, jak může architektura kreativně reagovat na rostoucí nedostatek obytného prostoru a na omezené zdroje v městských oblastech. MINI LIVING – BUILT BY ALL je v pořadí třetí instalací vytvořenou značkou MINI pro veletrh nábytku a designu Salone del Mobile a názorně představuje nové druhy vizionářských řešení architektonických úskalí, kterým naše města čelí.

Architektura podporující podíl jedince.
MINI LIVING – BUILT BY ALL rozšiřuje základní motiv instalací MINI LIVING (např. kreativní využití malého obytného prostoru) a nově přidává princip aktivní účasti. To znamená, že klíčovou roli nyní hrají lidé, jejich individuální potřeby a nápady. „Dnešní standardizovaný trh s bydlením je omezený ve své schopnosti plnit individuální požadavky,“ říká Oke Hauser, kreativní vedoucí MINI LIVING, který vysvětluje myšlenku stojící za touto instalací. „Naše instalace MINI LIVING – BUILT BY ALL proměňuje lidi v aktivní tvůrce a vrací je zpět do centra designového procesu. Věříme, že kvalita obytného prostoru je určena tím, jak moc se obyvatelé s jejich domovem ztotožňují.“

Od konceptu až po jeho realizaci.
Kromě této instalace MINI opět postavilo stánek plný zážitků. MINI LIVING FACTORY OF IDEAS návštěvníkům výstavy nabízí v podobě nejrůznějších modelů příležitost realizovat si vlastní vize o bydlení budoucnosti. Samotná instalace MINI LIVING je umístěna v přilehlé místnosti a zobrazuje čtyři koncepty obytného prostoru se společným prostorem, jakým je kuchyň nebo venkovní posilovna. Dohromady vytvoří soběstačné mikro-sousedství a současně ukazuje, že také vnitřek prázdné budovy lze dobře využít pro budoucí městskou architekturu.

O MINI LIVING.
MINI LIVING je iniciativa představená značkou MINI v roce 2016 s cílem navrhnout kreativní architektonická řešení pro městský životní styl budoucnosti. V průběhu posledních let MINI LIVING v Miláně přestavilo vizionářské koncepty pro sdílené a společné bydlení/práci v našich městech, a to v podobě instalací MINI LIVING – BREATHE a MINI LIVING – Do Disturb.

Nová instalace bude k vidění od 17. do 22. dubna 2018 na výstavě nábytku a designu Salone del Mobile, konané na adrese Via Tortona 32 v italském Miláně.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ON DEMAND WEBCAST.

Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference and the BMW Group Analyst- and Investor Conference 2019.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje BMW X3, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 21:15:03 CET 2018
G01
X3
Technické údaje BMW i8 Roadster, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:30:00 CET 2018
I15
BMW i Automobiles
Technické údaje BMW i8 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:24:00 CET 2018
I12 LCI
BMW i8 Coupé
Technické údaje BMW M5, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:54:00 CET 2018
F90
BMW M automobily
Technické údaje BMW M4 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:48:00 CET 2018
F82
Coupé
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit