Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

MINI LIVING – BUILT BY ALL.

MINI na veletrhu nábytku a designu Salone del Mobile 2018 představuje vizionářský koncept bydlení.

Lifestyle
·
Design, koncepty a studie
·
Lifestyle akce
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 276,29 KB)
  
Photos(33x, 99,69 MB)

Mnichov/Milán. Na letošním veletrhu nábytku a designu Salone del Mobile v Miláně se MINI spojilo s londýnskou architektonickou kanceláří Studiomama a společně představily instalaci s názvem MINI LIVING – BUILT BY ALL. Tento koncept bydlení umožňuje úzkou spolupráci mezi rezidenty a architekty, což je vynikající způsob, jak splnit individuální požadavky každého z obyvatelů. Tato instalace se vymyká konvenčním designérským postupům a ukazuje, jak může architektura kreativně reagovat na rostoucí nedostatek obytného prostoru a na omezené zdroje v městských oblastech. MINI LIVING – BUILT BY ALL je v pořadí třetí instalací vytvořenou značkou MINI pro veletrh nábytku a designu Salone del Mobile a názorně představuje nové druhy vizionářských řešení architektonických úskalí, kterým naše města čelí.

Architektura podporující podíl jedince.
MINI LIVING – BUILT BY ALL rozšiřuje základní motiv instalací MINI LIVING (např. kreativní využití malého obytného prostoru) a nově přidává princip aktivní účasti. To znamená, že klíčovou roli nyní hrají lidé, jejich individuální potřeby a nápady. „Dnešní standardizovaný trh s bydlením je omezený ve své schopnosti plnit individuální požadavky,“ říká Oke Hauser, kreativní vedoucí MINI LIVING, který vysvětluje myšlenku stojící za touto instalací. „Naše instalace MINI LIVING – BUILT BY ALL proměňuje lidi v aktivní tvůrce a vrací je zpět do centra designového procesu. Věříme, že kvalita obytného prostoru je určena tím, jak moc se obyvatelé s jejich domovem ztotožňují.“

Od konceptu až po jeho realizaci.
Kromě této instalace MINI opět postavilo stánek plný zážitků. MINI LIVING FACTORY OF IDEAS návštěvníkům výstavy nabízí v podobě nejrůznějších modelů příležitost realizovat si vlastní vize o bydlení budoucnosti. Samotná instalace MINI LIVING je umístěna v přilehlé místnosti a zobrazuje čtyři koncepty obytného prostoru se společným prostorem, jakým je kuchyň nebo venkovní posilovna. Dohromady vytvoří soběstačné mikro-sousedství a současně ukazuje, že také vnitřek prázdné budovy lze dobře využít pro budoucí městskou architekturu.

O MINI LIVING.
MINI LIVING je iniciativa představená značkou MINI v roce 2016 s cílem navrhnout kreativní architektonická řešení pro městský životní styl budoucnosti. V průběhu posledních let MINI LIVING v Miláně přestavilo vizionářské koncepty pro sdílené a společné bydlení/práci v našich městech, a to v podobě instalací MINI LIVING – BREATHE a MINI LIVING – Do Disturb.

Nová instalace bude k vidění od 17. do 22. dubna 2018 na výstavě nábytku a designu Salone del Mobile, konané na adrese Via Tortona 32 v italském Miláně.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LIVE - AUTO CHINA 2018.

Beijing, 25. April 2018.
10:00 CST / 04:00 CEST.
Here you can see the full-length transmission of the BMW Group press conference.

 

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit