Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Exkluzivní BMW Originální příslušenství pro BMW X2.

Polep karoserie s motivem kamufláže pro Sports Activity Coupé bude svým vzhledem polarizovat názory.

F39
·
X2
·
Příslušenství
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 61,03 KB)
  
Photos(9x, 39,43 MB)

Mnichov. Nové BMW X2 (kombinovaná spotřeba paliva: 6,2–4,5 l/100 km; kombinované emise CO2: 142–119 g/km) je s nepřehlédnutelným designem, sebevědomým postojem a sportovně městskými geny nezaměnitelným X modelem BMW. BMW X2 udává trendy a v tomto ohledu ukazuje nové směry: nově je BMW X2 kromě širokého spektra laků karoserie k dispozici se speciálním barevným schématem digitální kamufláže z programu BMW Originálního příslušenství. Tento celoplošný polep karoserie se specifickou barevnou kombinací a vzhledem nechává dále vyniknout sportovní proporce BMW X2. Nepravidelné maskování je tvořené segmenty tmavé, šedé a světlé barvy, která svým odstínem připomíná zlatý metalický lak Galvanic Gold, použitý na prvních představených vozech. V tomto provedení BMW X2 ještě výrazněji propaguje svůj extrovertní charakter, celoplošný polep současně chrání karoserii například před odletujícími kamínky.

Jedním z obzvláště podmanivých detailů je vizuální integrace hlavních světlometů. Dva páry kulatých světlometů s LED světly denního svícení spolu s mlhovými světly vystupují z maskování jako oči lovce. Ve spojení s výrazně tvarovanými blatníky je celkové pojetí vozu velmi dynamické. BMW X2 vypadá jako atlet zakleknutý ve startovacích blocích.

Tenisky BMW X2, vyrobené v omezené sérii ve spojení s výrobcem bot VOR, jsou jednou z možností vyjádření individuálního stylu. Nové polepy, určené exkluzivně pro nové Sports Activity Coupé, novým způsobem doplňují extravagantní styl také pro samotné BMW X2.

Ze zamaskovaných prototypů následná součást nabídky příslušenství.
Barva a styl polepů jednoznačně navazují na maskování předsériových prototypů. Již před uvedením na trh na sebe prototypy testované na veřejných silnicích a následně také na akci Fashion Week v Miláně strhávaly značnou pozornost. Jak výrobce, tak BMW Autorizovaní Dealeři se setkali s mnoha poptávkami po tomto charismatického voze právě v kamuflovaném provedení. Na sociálních sítích vznikla dokonce samostatná skupina k tomuto tématu. Nyní je digitální kamufláž „Digital Camo“ k dispozici exkluzivně pro BMW X2 v rámci nabídky BMW Originálního příslušenství.

Specifické prvky Modelů M Sport a M Sport X nejsou nijak dotčeny.
Polepy jsou navržené tak, že nezakrývají specifické designové prvky Modelů M Sport a M Sport X, konkrétně leskle černé díly v předním a zadním nárazníku a detaily v matně šedé barvě Frozen Grey. Poprvé se BMW X2 „zabalené“ do maskovaných polepů veřejnosti ukázalo 17. března při příležitosti uvedení do prodeje v prodejním místě Frottmaning v Mnichově.

Digitální kamufláž jsou vybraná dealerství BMW připravena instalovat během čtyř dní. Cena včetně práce činí 4500 eur.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LIVE - AUTO CHINA 2018.

Beijing, 25. April 2018.
10:00 CST / 04:00 CEST.
Here you can see the full-length transmission of the BMW Group press conference.

 

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit