Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Exkluzivní BMW Originální příslušenství pro BMW X2.

Polep karoserie s motivem kamufláže pro Sports Activity Coupé bude svým vzhledem polarizovat názory.

F39
·
X2
·
Příslušenství
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~60,55 KB)
  
Photos(9x, ~39,79 MB)

Mnichov. Nové BMW X2 (kombinovaná spotřeba paliva: 6,2–4,5 l/100 km; kombinované emise CO2: 142–119 g/km) je s nepřehlédnutelným designem, sebevědomým postojem a sportovně městskými geny nezaměnitelným X modelem BMW. BMW X2 udává trendy a v tomto ohledu ukazuje nové směry: nově je BMW X2 kromě širokého spektra laků karoserie k dispozici se speciálním barevným schématem digitální kamufláže z programu BMW Originálního příslušenství. Tento celoplošný polep karoserie se specifickou barevnou kombinací a vzhledem nechává dále vyniknout sportovní proporce BMW X2. Nepravidelné maskování je tvořené segmenty tmavé, šedé a světlé barvy, která svým odstínem připomíná zlatý metalický lak Galvanic Gold, použitý na prvních představených vozech. V tomto provedení BMW X2 ještě výrazněji propaguje svůj extrovertní charakter, celoplošný polep současně chrání karoserii například před odletujícími kamínky.

Jedním z obzvláště podmanivých detailů je vizuální integrace hlavních světlometů. Dva páry kulatých světlometů s LED světly denního svícení spolu s mlhovými světly vystupují z maskování jako oči lovce. Ve spojení s výrazně tvarovanými blatníky je celkové pojetí vozu velmi dynamické. BMW X2 vypadá jako atlet zakleknutý ve startovacích blocích.

Tenisky BMW X2, vyrobené v omezené sérii ve spojení s výrobcem bot VOR, jsou jednou z možností vyjádření individuálního stylu. Nové polepy, určené exkluzivně pro nové Sports Activity Coupé, novým způsobem doplňují extravagantní styl také pro samotné BMW X2.

Ze zamaskovaných prototypů následná součást nabídky příslušenství.
Barva a styl polepů jednoznačně navazují na maskování předsériových prototypů. Již před uvedením na trh na sebe prototypy testované na veřejných silnicích a následně také na akci Fashion Week v Miláně strhávaly značnou pozornost. Jak výrobce, tak BMW Autorizovaní Dealeři se setkali s mnoha poptávkami po tomto charismatického voze právě v kamuflovaném provedení. Na sociálních sítích vznikla dokonce samostatná skupina k tomuto tématu. Nyní je digitální kamufláž „Digital Camo“ k dispozici exkluzivně pro BMW X2 v rámci nabídky BMW Originálního příslušenství.

Specifické prvky Modelů M Sport a M Sport X nejsou nijak dotčeny.
Polepy jsou navržené tak, že nezakrývají specifické designové prvky Modelů M Sport a M Sport X, konkrétně leskle černé díly v předním a zadním nárazníku a detaily v matně šedé barvě Frozen Grey. Poprvé se BMW X2 „zabalené“ do maskovaných polepů veřejnosti ukázalo 17. března při příležitosti uvedení do prodeje v prodejním místě Frottmaning v Mnichově.

Digitální kamufláž jsou vybraná dealerství BMW připravena instalovat během čtyř dní. Cena včetně práce činí 4500 eur.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ON DEMAND WEBCAST.

Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference and the BMW Group Analyst- and Investor Conference 2019.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje BMW X3, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 21:15:03 CET 2018
G01
X3
Technické údaje BMW i8 Roadster, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:30:00 CET 2018
I15
BMW i Automobiles
Technické údaje BMW i8 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:24:00 CET 2018
I12 LCI
BMW i8 Coupé
Technické údaje BMW M5, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:54:00 CET 2018
F90
BMW M automobily
Technické údaje BMW M4 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:48:00 CET 2018
F82
Coupé
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit