Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW spouští online prodej BMW X2 s okamžitým dodáním vozu.

Pokrokový způsob pořízení nového. BMW X2 xDrive20d Online Edition – stačí jen chytrý telefon.

F39
·
Ceny
·
X2
·
Společnost
·
Prodej a marketing
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~60,1 KB)
  
Photos(4x, ~6,06 MB)

Praha.Průkopnické BMW X2 vstoupilo nedávno na český trh se sloganem „Postav si hlavu“. Automobil mění pohled na design, styl, jízdní projev i možnosti individualizace kompaktního prémiového SAV (Sports Activity Coupé). A nyní také přichází s pokrokovým online prodejem přes internet. BMW pro předkonfigurované BMW X2 xDrive20d Online Edition připravilo speciální webovou stránku, na níž lze tento vůz objednat. Po objednání jej bude možné vyzvednout u zvoleného BMW Autorizovaného Dealera, případně může být dodán na uvedenou adresu, v průběhu několika dní. 

Online prodejem BMW vychází vstříc svým zákazníkům, kterým nákup nového BMW X2 v maximální míře usnadňuje a šetří čas. Zvolená konfigurace vychází z dlouhodobých zkušeností s nejčastěji zvolenými prvky výbavy. Zákazník se tak nemusí zdržovat, neboť současně odpadá rovněž mnoho administrativních úkonů. V neposlední řadě zákazník prostřednictvím online prodeje získá své nové BMW X2 takřka okamžitě, bez obvyklé čekací doby.

BMW Group Česká republika tímto projektem ukazuje svoji pokrokovost a orientaci na zákazníka, jemuž vychází v maximální možné míře vstříc novým pokrokovým prodejním kanálem. Nové BMW X2 tak lze pořídit prakticky odkudkoliv a stačí k tomu pouze chytrý telefon s připojením na internet.

BMW X2 xDrive20d Online Edition.
Prostřednictvím online prodeje lze zakoupit předem naspecifikované BMW X2 xDrive20d Model M Sport X, tedy vůz standardně vybavený dvoulitrovým vznětovým čtyřválcem (140 kW/190 k), automatickou převodovkou Steptronic a inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive. Výbava je dále obohacena o bezpečnostní paket Driving Assistant, parkovací paket, vyhřívaná sedadla a v neposlední řadě také služby ConnectedDrive Plus.

Speciální Online Edice navíc přijíždí s pro BMW X2 typickým zlatým metalickým lakem Galvanic Gold a v provedení Model M Sport X kombinujícím nezaměnitelné sportovní prvky s terénní robustností. V tomto případě jsou ve výbavě sportovní sedadla čalouněná kombinací látky a alcantary, multifunkční sportovní volant, LED světlomety s rozšířenými funkcemi či Head-Up Displej. Kromě mnoha dalších položek výbavy nechybí ani paket Service Inclusive, jehož součástí je servisní údržba vozu na 5 let nebo do ujetí 100 000 km zdarma. 

Cena BMW X2 xDrive20d Online Edition činí 1 441 600 Kč vč. DPH. 
Vůz lze objednávat na: https://www.bmw.cz/x2onlineedition

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ON DEMAND WEBCAST.

Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference and the BMW Group Analyst- and Investor Conference 2019.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje BMW X3, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 21:15:03 CET 2018
G01
X3
Technické údaje BMW i8 Roadster, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:30:00 CET 2018
I15
BMW i Automobiles
Technické údaje BMW i8 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:24:00 CET 2018
I12 LCI
BMW i8 Coupé
Technické údaje BMW M5, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:54:00 CET 2018
F90
BMW M automobily
Technické údaje BMW M4 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:48:00 CET 2018
F82
Coupé
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit