Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Nové BMW Motorrad Originální příslušenství „Edition Black“.

Elegance pro BMW R 1200 GS a R 1200 GS Adventure.

Příslušenství
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~71,41 KB)
  
Photos(16x, ~35,96 MB)

Mnichov. Nové kvalitní příslušenství „Edition Black“ z programu BMW Motorrad Originálního příslušenství umožňuje nyní vytvořit ještě elegantnější BMW R 1200 GS a R 1200 GS Adventure. Široká nabídka kombinací představuje značné možnosti pro individualizaci. Následující černě eloxované a černě lakované příslušenství je nyní součástí standardní nabídky příslušenství BMW Motorrad a obsahuje následující položky, určené pro oba modely uvedené výše:

  • Systém nosičů zavazadel, černý.
  • Držák pro zadní hliníkový kufr, černý. 
  • Držák pro hliníkový kufr, černý. 
  • Hliníkový chránič motoru Enduro, černý. 
  • Nastavitelná řadicí páčka, černá. 
  • Držák kufrů Vario, černý. 
  • Držáky zadních stupaček, černé.
  • Kryt chladiče Style, černý. 
  • Nastavitelné stupačky jezdce, černé.

Detaily k jednotlivým prvkům příslušenství Edition Black.

Systém nosičů zavazadel, černý.

Hliníkový systém nosičů zavazadel je tvořen dvěma bočními kufry (36 + 44 l) a jedním zadním horním kufrem (32 l) a je praktickým řešením pro bezpečné uložení zavazadel. Každý z černých eloxovaných kufrů má dva zámky a je také vybaven oky pro bezpečné uchycení dalších zavazadel. Mezi další příslušenství patří rovněž vnitřní tašky pro boční i zadní kufr, opěrka zad pro zadní kufr a madla. K dispozici je také systém zamykání jedním klíčem.

Držák pro zadní hliníkový kufr, černý.

Robustní nosič v atraktivním černém provedení zajistí bezpečné uchycení zavazadel. Je vyroben z trvanlivé nerezavějící oceli a lakován černou barvou. Je navržen také pro použití se systémem „měkkých“ zavazadel Atacama.

Držák pro hliníkový kufr, černý. 

Tento držák je vyroben z nerezavějící oceli a lakovaný černou barvou. Zajistí bezpečné uchycení bočních tašek Atacama, a to i při jízdě v terénu. Lze na něj také připevnit hliníkové kufry.

Hliníkový chránič motoru Enduro, černý. 

Tento robustní hliníkový chránič motoru je vyroben z 2 mm tlustého hliníkového plátu a je tak speciálně navržen pro jízdu v terénu. Je výrazně delší a širší než standardní chránič motoru, zajišťuje efektivní ochranu před kameny a ochraňuje tak spodní část motoru před poškozením. Má černě eloxovaný povrch a jeho držák je vyroben z odolné nerezavějící oceli.

Nastavitelná řadicí páčka, černá. 

Řadicí páčka z černého eloxovaného hliníku je navržena speciálně pro jízdu vestoje. Z tohoto důvodu ji lze v širokém rozsahu nastavovat podle velikosti boty jezdce. Tím zlepšuje obsluhu při jízdě vestoje.

Držák kufrů Vario, černý. 

Tento držák se používá pro uchycení kufrů Vario a stupaček spolujezdce k motocyklu. Díky svému matně černému eloxovanému povrchu a dokonalému zpracování skvěle ladí se stylem motocyklu.

Držáky zadních stupaček, černé. 

Tvar a rozměr těchto držáků stupaček odpovídá těm na sériovém motocyklu. Umožňují uchycení stupaček spolujezdce k motocyklu a jejich součástí je také ochrana kotníku. Mají matně černou eloxovanou povrchovou úpravu.

Kryt chladiče Style, černý. 

Tyto kryty chladičů jsou vyrobené z černě lakované nereznoucí oceli. Jsou připevněné ke kapotáži motocyklu a posilují jeho sportovně svalnatý vzhled. Kryty chladičů „Style“ v černém provedení odpovídají dílům na sériových modelech Rallye a Exclusive, jsou proto vhodné pouze pro odpovídající modely.

Nastavitelné stupačky jezdce, černé.

Tyto černě eloxované sklopné stupačky jezdce nabízejí maximální komfort při jízdě vsedě. Při jízdě vestoje, a to zejména v terénu, jejich styčná plocha a speciální tvar zlepšují držení bot, čímž zajišťují přesnější kontrolu nad motocyklem. Pomocí šroubu je lze nastavit do tří výšek. Tyto kvalitní kované stupačky jezdce jsou vybavené výměnnými plastovými chrániči a nesou na sobě laserem vygravírovaný nápis BMW Motorrad.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ON DEMAND WEBCAST.

Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference and the BMW Group Analyst- and Investor Conference 2019.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje BMW X3, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 21:15:03 CET 2018
G01
X3
Technické údaje BMW i8 Roadster, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:30:00 CET 2018
I15
BMW i Automobiles
Technické údaje BMW i8 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 14:24:00 CET 2018
I12 LCI
BMW i8 Coupé
Technické údaje BMW M5, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:54:00 CET 2018
F90
BMW M automobily
Technické údaje BMW M4 Coupé, platné od 09/2018.
Mon Nov 05 13:48:00 CET 2018
F82
Coupé
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit