Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW na letošní Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu Ecce Homo 2018 ve Šternberku přiveze zajímavé modely.

K vidění budou jak specificky navržené vozy BMW M4 Coupé, tak modely BMW 440i Coupé a BMW 440i xDrive Gran Coupé, doplněné příslušenstvím M Performance. Chybět ale nebude ani nová generace BMW M5 a další modely.

Společnost
·
Product placement
·
Prodej a marketing
·
BMW M Performance Parts
·
BMW M automobily
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~55,4 KB)
  
Photos(6x, ~15,6 MB)

Šternberk. BMW je prostřednictvím svého Autorizovaného Dealera CarTec Olomouc tradičním partnerem každoročního Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu Ecce Homo ve Šternberku. Ani letošní, v pořadí již 38. ročník, který se koná od 1. do 3. června 2018, nebude výjimkou. V rámci předváděcích jízd před samotnými závody se na trati slavného závodu představí i čtveřice zajímavých automobilů BMW. K vidění bude například zářivě zelené BMW M4 Coupé se speciálním výfukem z programu příslušenství M Performance, které doplní jeho sériový sourozenec. Zaujme ale také BMW 440i xDrive Gran Coupé, stejně jako BMW 440i Coupé, které jsou taktéž vybaveny doplňky M Performance. Pozornosti jistě neunikne ani nová generace BMW M5 s pohonem všech kol M xDrive.

V rámci 38. ročníku Ecce Homo se kromě podniku Mistrovství světa v závodech automobilů do vrchu koná také FIA Championship v závodech historických automobilů do vrchu a Mistrovství zóny střední Evropy. Součástí závodů je také Mistrovství ČR v závodech do vrchu, a to jak současných závodních vozů, tak historických automobilů. Závod ve Šternberku je taktéž součástí Mistrovství Rakouska v závodech do vrchu. Zahájení závodu je plánováno na pátek 1. 6. v 18 hodin na náměstí ve Šternberku, v sobotu se pojedou tréninky a v neděli od 8:30 závody. Vyhlášení vítězů proběhne v neděli 3. 6. v 18 hodin na Horním náměstí ve Šternberku. 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2019

Los Angeles, 20. November.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit