Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Mission: Impossible – Fallout

BMW spolupracuje s Paramount Pictures na novém filmu „Mission: Impossible – Fallout“. Po boku Toma Cruise v roli Ethana Hunta se ve spektakulárních akčních kaskadérských scénách objeví BMW M5.

F90
·
Společnost
·
Prodej a marketing
·
Product placement
·
BMW M automobily
·
M5
·
Řada R
·
R nineT Scrambler
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 291,99 KB)
  
Photos(5x, 59,3 MB)

Mnichov. BMW Group oznamuje, že je exkluzivním automobilovým partnerem dalšího snímku studií Paramount Pictures a Skydance Media z legendární série „Mission: Impossible – Fallout“, který se v kinech objeví 27. července. BMW je partnerem této kultovní filmové série od roku 2011 a v následujícím filmu opět ukáže celu řadu svých produktů. Součástí spolupráce je také speciální marketingová kampaň.

V novém filmu bude Ethan Hunt (Tom Cruise) se svým týmem IMF (Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames) a známými spojenci (Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan) bojovat o čas poté, co se hlavní mise nezdaří. Ve filmu natočeném Christopherem McQuarriem se objeví také Henry Cavill, Angela Bassett a Vanessa Kirby.

Týmu agentů bude pomáhat nejen nové BMW M5, ale také mnoho dalších modelů BMW, včetně BMW řady 5 Sedan z roku 1986, BMW řady 7 a motocyklu BMW R nineT Scrambler.

BMW M5 ve filmu vypadá velmi přitažlivě zásluhou použití charakteristických dílů z programu příslušenství M Performance, mezi něž patří černé rámečky masky chladiče a karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek. Výkonný osmiválcový motor 4,4 litru s technologií M TwinPower Turbo o výkonu 441 kW/600 k (kombinovaná spotřeba paliva: 10,5 l/100 km, kombinované emise CO2: 241 g/km) spolu s nově vyvinutým sportovně naladěným pohonem všech kol M xDrive zajistí, že v BMW M5 bude mít Cruisův Ethan Hunt vždy dostatek výkonu a trakce k tomu, aby se vypořádal se svými protivníky. 

V jedné z hlavních scén, jež představuje honičku vysokými rychlostmi v ulicích Paříže, bude k vidění motocykl BMW R nineT Scrambler. V jiné „vysokooktanové“ scéněse objeví také sedan BMW řady 5 z roku 1986, ze slavné minulosti BMW, který se tak bude podílet na vytváření nových standardů pro akční scény v moderních filmech.

Trailer k novému filmu, vydaný společností Paramount Pictures, je k dispozici zde:

Součástí partnerství s Paramount Pictures bude také vlastní marketingová kampaň BMW nazvaná „Mission to Thrill“. V ní se v televizních spotech, tištěných vizuálech, digitálních bannerech, stejně jako propagačních strategiích prodejců budou s odkazem na nový film objevovat různé modely BMW.

„BMW a `Mission Impossible` se k sobě skvěle hodí. Jsme za dlouhodobou spolupráci s Paramount Pictures v této oblasti, kde představujeme naše automobily a motocykly, velmi rádi a těší nás, že se objevíme i v nejnovějším snímku. Pro vzrušující scény jsou potřeba automobily s působivou dynamikou a ovladatelností,“ říká Uwe Dreher, vedoucí komunikace BMW, BMW M a BMW i. „Toto je ideální prostředí pro náš nejdynamičtější business-sedan, kterým je nové BMW M5.“

„Těší nás, že můžeme opět přivítat BMW jako partnera filmu `Mission: Impossible – Fallout`,“ řekla Irene Trachtenberg, Senior Vice President of Worldwide Marketing Partnerships, Paramount Pictures. „Naše partnerství je součástí globální platformy, jež má za cíl oslovit fanoušky filmové série Mission: Impossible, kteří se vyžívají v technologických inovacích, vysokooktanových scénách a vzrušujícím příběhu.“

Partnerství BMW a Paramount Pictures se v případě série Mission Impossible datuje od roku 2011. Od tohoto okamžiku vzniklo několik dnes již klasických scén filmové historie. Značka BMW byla vždy začleněna do scénáře jednotlivých filmů tak, aby předvedla pokrokovost svých technologií a vizí, které agentům IMF pomáhaly plnit jejich mise. 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL GENERAL MEETING 2018.

Munich, 17. May. Here you can see the transmission of the Annual General Meeting of BMW AG.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit