Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Zahájení provozu nové certifikované lakovny dealerství BMW Czech Republic – společnosti SYNOT AUTO Zlín.

V těchto dnech byl zahájen provoz nové karosárny a lakovny společnosti SYNOT AUTO. Lakovna a karosárna společnosti SYNOT AUTO Zlín je v současnosti jedním z nejmodernějších provozů v dealerské síti BMW.

Společnost
·
Továrny a objekty
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~62,02 KB)
  
Photos(3x, ~6,5 MB)

Praha. BMW Czech Republic je vedoucí společností ve vývoji špičkových technologií pro prémiové automobily. Konstrukční materiály často vyžadují specifické opravárenské postupy a technologické vybavení. Nejvyšší opravárenský standard zajišťuje svým zákazníkům celkem 13 dealerů BMW rozmístěných po celé republice. Nedílnou součástí komplexního přístupu k opravám prémiových vozidel jsou ekologicky šetrné barvy BMW ColorSystem, vyvinuté společností BMW Group tak, aby dokonale splynuly se stávající barvou vozidla. Celoživotní systém vzdělávání pracovníků karosáren jen doplňuje celkovou snahu společnosti o prvotřídní opravy vozidel BMW po dopravních nehodách. 

Všechny BMW Autorizované karosárny a lakovny podléhají roční certifikaci nezávislým auditem. Pro letošní rok budou certifikováni další tři dealeři BMW. Celkové pokrytí Autorizovaných karosáren a lakoven je tak nejvyšší mezi importéry zastoupenými na českém trhu, což se mimo jiné pozitivně projevuje při spolupráci s pojišťovnami. 

Nová karosárna a lakovna společnosti SYNOT AUTO Zlín.
V těchto dnech byl zahájen provoz nové karosárny a lakovny společnosti SYNOT AUTO. Lakovna a karosárna společnosti SYNOT AUTO Zlín je v současnosti jedním z nejmodernějších provozů v dealerské síti BMW. Celá stavba nové lakovny a rozšíření karosárny proběhly v rekordně krátkém čase čtyř měsíců. Na více než 620 m2se nachází několik nejmodernějších technologií, mezi něž patří zejména lakovací kabiny TERMOMECCANICA GL s centrální míchárnou barev BMW ColorSystem a dvě přípravné stanoviště s technologií robotického infrazářiče Symach. V novém provozu pracuje 5 zaměstnanců, měsíční kapacita střediska je 50 zakázek. Ostrý provoz byl zahájen 10. 9. 2018.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit