Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Druhý showroom BMW v Ostravě.

Společnost CarTec Ostrava otevřela na Ruské ulici v Dolních Vítkovicích svůj druhý showroom značek BMW Group v Ostravě. Nový showroom nese název CarTec 505. Budova se nachází v industriálních Dolních Vítkovicích, přičemž pro tuto oblast se používá zkratka DV, což je římsky „505“.

Společnost
·
Prodej a marketing
·
Továrny a objekty
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~64 KB)
  
Photos(9x, ~14,33 MB)

Ostrava.Společnost CarTec Ostrava otevřela na Ruské ulici v Dolních Vítkovicích svůj druhý showroom značek BMW Group v Ostravě. Nový showroom nese název CarTec 505. Budova se nachází v industriálních Dolních Vítkovicích, přičemž pro tuto oblast se používá zkratka DV, což je římsky „505“. Proto bylo zvoleno výše uvedené pojmenování. Showroom vyrostl v těsné blízkosti zdejšího Světa techniky a stylový domov v něm mají motocykly BMW Motorrad a ojeté vozy BMW Premium Selection. Navíc v něm bylo vybudováno servisní zázemí pro vozy starší 5 let a certifikovaná karosárna a lakovna. V původním showroomu na Vítkovické ulici zákazníci nadále najdou prodej nových vozů BMW a MINI, včetně servisu s aktivním příjmem.

Cílem při budování nového showroomu bylo zajistit dostatek místa jak pro personál, tak především pro zákazníky. Ale nejde jen o větší prostor. Zejména je cílem garantovat špičkové služby – zkrátit objednávkové lhůty pro servis, rychleji řešit přijaté zakázky a ukázat na jednom místě ještě více příslušenství, vybavení a možností pro vozy a klienty.

Motivací pro tuto expanzi bylo přesvědčení, že majitelé motocyklů BMW Motorrad a starších vozů, stejně jako zájemci o modely z nabídky BMW Premium Selection, si zaslouží více než jen obyčejné prodejní prostory. Proto nový showroom vznikl a je navíc doplněn o příjemné kavárenské posezení a bar, který se nachází v prvním patře a nabízí autentický výhled na industriální Dolní Vítkovice, dějiště mnoha významných událostí v Ostravě – jednou z těch nejznámějších je například festival Colours of Ostrava, jehož partnerem byla v letošním ročníku značka MINI. 

O CarTec Ostrava.
CarTec Ostrava je jedním z několika Autorizovaných Dealerů, kteří pod jednou střechou nabízejí všechny značky a produkty BMW Group. Kromě vozů značky BMW, sportovních modelů divize BMW M nebo průkopnických produktů BMW i společnost CarTec Ostrava prodává také vozy ikonické značky MINI a motocykly BMW Motorrad. To vše jak nové, tak ojeté, a to včetně velkorysé nabídky z programu prověřených použitých vozů BMW  eOriginálního příslušenství a vybavení a v neposlední řadě autorizovaný servis všech uvedených značek.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LIVE STREAMING

Los Angeles. 20.11.19. 18:00 CET / 09:00 PDT. Here you can see the live webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit