Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

MINI na víkend pro vítěze Bitvy Stylistů.

MINI je značka plná stylu. A přestože je každé MINI výraznou osobností, nabízí svým majitelům neobyčejně široké možnosti individualizace nejen výběrem barevných kombinací, kol nebo vnitřního čalounění a osvětlení, ale například také prvky z programu MINI Yours Customised. Vytvořit si vlastní MINI je něco jako být stylistou. A právě proto je MINI partnerem Bitvy Stylistů, kterou již počtvrté vyhlásil fashion obchod answear.cz.

Lifestyle
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~88,05 KB)
  
Photos(4x, ~14,66 MB)

Praha. MINI je značka plná stylu. A přestože je každé MINI výraznou osobností, nabízí svým majitelům neobyčejně široké možnosti individualizace nejen výběrem barevných kombinací, kol nebo vnitřního čalounění a osvětlení, ale například také vlastním provedením bočních ozdob či vnitřního obložení z programu MINI Yours Customised. Vytvořit si vlastní MINI je něco jako být stylistou. A právě proto je MINI partnerem Bitvy Stylistů, kterou již počtvrté vyhlásil fashion obchod answear.cz.

Vítěz letošního ročníku kromě jiných cen získá zapůjčení vozu MINI na víkend. Bitva Stylistů je šance pro začínající stylisty, blogery a všechny nadšence, kteří se chtějí realizovat ve světě módy. Úkolem je vytvoření vlastního stylingu a zaslání jeho fotografie. Letošní soutěž se bude konat ve více zemích současně: v Česku, na Slovensku, v Polsku, na Ukrajině, v Maďarsku a Rumunsku. 

Přihlášení do soutěže a více informací je na adrese: https://bitvastylistu.answear.cz

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit