Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Módní specialisté převzali MINI Cooper Countryman.

Společnost Vermont, zastupující v České republice různé prémiové módní značky, převzala od společnosti Renocar pro své manažery 15 vozů MINI.

Lifestyle
·
Společnost
·
Product placement
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~203,46 KB)
  
Photos(6x, ~5,68 MB)

Praha. MINI je se světem módy a stylu propojeno od svého vzniku. A je tomu tak i v České republice. Nejnověji zásluhou společnosti Vermont, která nejen v České republice, ale také na Slovensku a v Maďarsku zastupuje například módní značky GANT, Barbour, KARL LAGERFELD, Nautica, La Martina, Odd Molly, Cremieux nebo Peak Performance. Zástupci firmy Vermont si v prostorách společnosti Renocar v Čestlicích u Prahy převzali pro své manažery flotilu 15 vozů MINI Cooper Countryman, které budou díky své grafice na cestách nepřehlédnutelné.

MINI Cooper Countryman je ideálním vozem pro cestování jak na dlouhé vzdálenosti, tak do města, ale i mimo zpevněné cesty. Je to přizpůsobivý crossover, který v provedení Cooper nabízí výkon 100 kW (136 k) a kombinovanou spotřebu paliva jen 5,8 l/100 km. Společnost Vermont u svých vozů doplnila bohatou standardní výbavu o novou 7stupňovou dvouspojkovou převodovku, jež obohatila nabídku v letošním roce. Pro snadnou orientaci na cestách jsou všechny vozy vybaveny též MINI Navigačním systémem. 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit