Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Flotila vozů BMW pro hotel Intercontinental Praha.

BMW řady 5 a BMW řady 6 Gran Turismo bude sloužit pro náročné hosty hotelu.

Společnost
·
Prodej a marketing
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~111,19 KB)
  
Photos(8x, ~34,73 MB)

Praha. Ve čtvrtek 25. října 2018 převzali zástupci hotelu Intercontinental Praha a majitel společnosti Kar Limousine Service s.r.o., pan Karel Řikovský, od ředitele BMW Czech Republic, pana Stephana Deppe, flotilu devíti luxusních vozů BMW. Vozy jsou určeny především pro hosty hotelu Intercontinental Praha, kde bude standardně provozováno pět limuzín. V případě potřeby může být k hotelu přistaveno celkem až devět vozů. Limuzín servis s vozy BMW budou totiž využívat i další hotely, jako například hotely skupiny Alchymist Luxury Group, Buddha Bar či Riverside. Setkat se s nimi mohou dále i hosté Chateau Mcely nebo hosté VIP Skyboxů fotbalového klubu AC Sparta Praha.

V rámci kontraktu bylo dodáno šest vozů BMW řady 5 a tři vozy BMW řady 6 Gran Turismo. Spojení pražského hotelu Intercontinental a BMW Group se tak dále prohloubilo, protože právě v prostorách hotelu je již více než dva roky umístěna prodejna vozů značky Rolls-Royce.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2019

Los Angeles, 20. November.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit