Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Motorrad vybavení motorkáře.

BMW Motorrad vybavení motorkáře. Kolekce 2019.

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~56,3 KB)
  
Photos(41x, ~130,4 MB)

BMW Motorrad vybavení motorkáře nabízí pro sezónu 2019 produkty vyrobené s nejvyššími kvalitativními standardy. To platí zejména pro jednodílnou sportovní kombinézu ProRace. Kombinéza ProRace Made-to-Measure je na zakázku vyráběným produktem s rozsáhlými možnostmi individualizace, nabízena je v různých variantách, jimiž se může přizpůsobit vkusu zákazníků prostřednictvím nového online konfigurátoru. Tuto kombinézu vhodně doplňují boty a rukavice ProRace. Oproti tomu zcela nový oblek Roadster je navržen jako ideální all-in-one oblečení vhodné pro sportovní jízdu ve vzpřímenější poloze.

Přilba Blower zaujme extrémně zaobleným vzhledem. Její propracované detaily ukazují pečlivé zpracování a současně přinášejí vysoký komfort nošení. Vhodně ladí se striktně limitovanou koženou bundou Club Spezial. Nejvyšší standardy zpracování a propracovanosti dokládá například i vyražené pořadové číslo na límci. Nová sportovní bunda RaceFlow je vhodná pro letní vyjížďky. Má totiž velký podíl síťoviny použité na hlavních částech i na rukávech, která zajistí dokonalou ventilaci i v horkých dnech.

Kalhoty Rider jsou navrženy v outdoorovém stylu, jsou funkční, takže odolají i náročným podmínkám nebo silnému větru. Připraveny jsou v pánském i dámském provedení. Kalhoty ClimaProtect jsou mimořádně praktické. Jsou nepromokavé a zásluhou dlouhých zipů na bocích se snadno natáhnou přes standardní kalhoty. Díky tomu jsou například vhodné pro ty, kdo jezdí do práce v obleku.

Vhodně je doplňují boty Flow. Tyto extra lehké nízké boty jsou navržené pro použití za vysokých teplot. To platí také pro nové tenisky Dry Sneakers, které ladí s motocyklovými džínami a letními motorkářskými bundami.

Pro sezónu 2019 došlo ke zdokonalení chráničů. Připravena je vesta HighVitznasazovací chráničeledvinové pásy Basic a Pro a ochranná vesta Protector Vest s chrániči hrudi a zad.

Samozřejmě je u výbavy pro motorkáře velmi důležitá také otázka stylu. To je zřejmé například z nových kolekcí Style, navržených ve stylu „Unique Bavarian Engineering“. Patří mezi ně lifestylové kožené produkty, případně kolekce Motorsport. K dispozici jsou také oblíbené bundy AirDhellClub Leather DownTown, stejně jako například rukavice Rockster v nových barvách.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit