Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

„Best Cars 2019“: MINI opět vyhrálo čtenářskou anketu.

Britský výrobce prémiových vozů opět zvítězil ve veřejné volbě čtenářů časopisu „auto, motor und sport“ – Jasný úspěch v kategorii importovaných malých vozů.

Ocenění produktu a designu
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~203,88 KB)
  
Photos(1x, ~5,29 MB)

Britský výrobce prémiových vozů opět zvítězil ve veřejné volbě čtenářů časopisu „auto, motor und sport“ – Jasný úspěch v kategorii importovaných malých vozů.

Mnichov. Výroční rok pro značku MINI začal důležitou výhrou. MINI je jedním z vítězů letošní ankety „Best Cars 2019“. Ve volbě čtenářů časopisu „auto, motor und sport“ vítězstvím ve své třídě MINI opět ukázalo svou značnou popularitu. Prémiový automobil segmentu malých vozů, poskytující typickou podobu potěšení z jízdy a individuální styl, v roce svého 60. výročí představuje moderní podobu typického stylu MINI.

Letošní anketa „Best Cars 2019“ je již 43. ročníkem a čtenáři vybírali z 385 nominovaných vozů. MINI zvítězilo ve své třídě v kategorii importovaných vozů, čímž zopakovalo excelentní výsledek z předchozího roku. Zaujalo 30,1 procenta voličů, kteří ocenili nejnovější modernizaci MINI s 3- i 5dveřovou karoserií, stejně jako MINI Cabrio. 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

AUTO SHANGHAI 2019.

Here you can see the on Demand webcast of the BMW Group Press Conference at the Auto Shanghai.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit