Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Motorrad na Motosalonu 2019.

BMW Motorrad se již tradičně účastní výstavy Motosalon, a to jako jeden z největších vystavovatelů. Pro tento ročník je v rámci expozice BMW Motorrad připraveno 28 strojů včetně všech 8 novinek pro rok 2019. Všechny modely BMW Motorrad jsou nyní standardně se 3letou tovární zárukou.

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(10x, ~20,39 MB)
  
Photos(9x, ~21,22 MB)

Praha. BMW Motorrad se již tradičně účastní výstavy Motosalon, a to jako jeden z největších vystavovatelů. Pro tento ročník je v rámci expozice BMW Motorrad připraveno 28 strojů včetně všech 8 novinek pro rok 2019. Nová řada R 1250 s novým motorem boxer s technologií BMW ShiftCam (R 1250 GS/ADV, R 1250 RS/R/RT), F 850 GS Adventure, kompaktní skútry C 400 X/GT, ale také S 1000 RR, které se může pyšnit mnoha technologickými inovacemi včetně BMW ShiftCam. Všechny modely BMW Motorrad jsou nyní standardně se 3letou tovární zárukou. 

Příslušenství, vybavení motorkáře a lifestyle má u BMW Motorrad své místo a paleta produktů je opravdu velká. Vybavení motorkáře a lifestyle představuje novou kolekci pro rok 2019, kde byly inovovány vybrané produkty od obleků až po helmy. Příslušenství bude již tradičně k dispozici ke všem segmentům BMW Motorrad, můžeme se např. těšit na nové výfuky Akrapovič či tradiční zavazadla, ale hlavně na možnost individualizace v podobě Option 719, který se nově rozšířil do všech segmentů. 

BMW Motorrad Česká republika si pro letošek opět připravilo i jednu specialitu: Limitovaná edice motocyklu BMW R nineT Dakar Edition.
Tato unikátní úprava, založená na modelu R nineT Urban G/S, je dílem BMW Motorrad Česká republika ve spolupráci s Honzou Brabcem (účastníkem Dakarské rallye). Model R nineT Urban G/S sám o sobě odkazuje na legendu Dakaru, BMW R80 GS, která v podstatě stanovila kategorii cestovních endur. Dakar Edition obsahuje několik odkazůna tuto legendární rallye a jeho jezdce. Ať už to je logo beduína nebo mapa Dakaru 2019, která zároveň slouží jako poznávací znamení v rámci edice limitované na 10 ks. Každý kus bude mít unikátně vyznačenou jednu z etap Dakaru 2019.

Lakování limitované edice je ruční airbrush, který je kombinací barev, od nichž neodtrhnete oči. Základem je Dakar reflexní žlutá, kterou doplňuje speciální červená s kombinací podkladu ze stříbrné perleti a vrchního tónovaného laku. Barevnou kombinaci lemuje a odděluje linka z pravého 23karátového zlata. Horní část nádrže v barevném provedení Ultra Deep černá zdobí vlastnoruční podpis Jana Brabce. 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL ACCOUNTS PRESS CONFERENCE

Munich, 18 March 2020. 
Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference 2020.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit