Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Sraz BMW ///M Day 2019 proběhne v pátek 29. března na Autodromu Most.

Již po čtvrté se bude konat sraz majitelů vozů BMW M. Zvaní jsou všichni fanoušci ryzích modelů z dílny BMW M.

E92
·
G21
·
G30
·
Sedan
·
Řada 4
·
Řada 5
·
Řada 2
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 62,48 KB)
  
Photos(6x, 121,56 MB)

Praha. Poslední březnový pátek roku 2019 bude na okruhu v Mostě plno. Je zde naplánován již čtvrtý sraz vozů BMW M – BMW ///M Day 2019. Vítány jsou M automobily všech modelových řad jakéhokoliv roku výroby. Kromě ryzích M modelů se mohou zúčastnit také modely M Performance, které má taktéž na starosti v rámci výrobního programu divize BMW M GmbH. Rozhodně se tedy bude na co dívat a čím se nechat inspirovat. Specialitou letošního ročníku bude závodní BMW M4 GT4 týmu Šenkýř Motorsport. Pro zájemce budou dokonce připraveny taxi-jízdy s tímto vozem, který bude řídit Richard Gonda.

V duchu nejlepších tradic BMW M jsou kromě setkání připraveny také jízdy na mosteckém autodromu. Po poledni je v plánu spanilá jízda po okruhu, která bude přehlídkou toho nejlepšího, co v dílnách BMW M vzniklo. Kdo bude chtít lépe poznat svůj vůz, případně posunout své řidičské schopnosti, může využít služeb přítomných instruktorů. Pro zájemce budou připraveny i transpondéry pro měření časů. 

V pátek 29. března 2019 má být v Mostě krásné jarní počasí, takže kdo chce vidět ta nejrychlejší BMW v akci, má šanci. Překoná letošní ročník ten loňský, kdy do Mostu přijelo 94M automobilů?

Program akce: 

do 9:00            Příjezd účastníků, registrace, rozprava

9:00–12:00      Volné jízdy

12:00–12:40   Oběd

12:40–12:55   Spanilá jízda (pouze vozy BMW M na trati)

13:00–18:00   Volné jízdy 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

AUTO SHANGHAI 2019.

Here you can see the on Demand webcast of the BMW Group Press Conference at the Auto Shanghai.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit