Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

MINI BUDE OPĚT ZÁŘIT NA FESTIVALU COLOURS OF OSTRAVA.

MINI navázalo na své loňské partnerství s hudebním festivalem Colours of Ostrava a bude v něm pokračovat i v sezóně 2019. Letošní ročník multikulturního festivalu se koná od 17. do 20. července v oblasti Dolní Vítkovice v Ostravě a MINI bude spolu s účinkujícími jeho velkou hvězdou. Bude mít vlastní Drive stage by MINI, zaměřenou na specifické hudební žánry.

Společnost
·
Kulturní události
·
Product placement
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~208,31 KB)
  
Photos(1x, ~1,78 MB)

Praha/Ostrava.MINI navázalo na své loňské partnerství s hudebním festivalem Colours of Ostrava a bude v něm pokračovat i v sezóně 2019. Letošní ročník multikulturního festivalu se koná od 17. do 20. července v oblasti Dolní Vítkovice v Ostravě a MINI bude spolu s účinkujícími jeho velkou hvězdou. Bude mít vlastní Drive stage by MINI, zaměřenou na specifické hudební žánry.

Na speciální vysoké konstrukci umístěné MINI nebude možné v areálu Dolních Vítkovic přehlédnout, takže bude ideálním místem, kde si budou moci návštěvníci dávat sraz při svých toulkách po zajímavostech světové hudební scény. Bude stačit říci nebo poslat zprávu „sejdeme se u MINI“ a všichni budou vědět, kam mají jít. Kdo bude chtít více proniknout do vzrušujícího a konvencemi nespoutaného světa MINI, bude tak moci učinit ve speciálním Pop-Up showroomu přímo v areálu festivalu. Zde budou připraveny i zajímavé lifestylové kolekce MINI, stejně jako ukázky možností individualizace těchto prémiových britských vozů. 

Speciálně polepené vozy MINI budou určeny také pro potřeby pořadatelů, kteří s nimi budou cestovat po silnicích mezi Ostravou a Prahou. Pro VIP návštěvníky budou vozy MINI zajišťovat ve spolupráci se společností CarTec i shuttle service. 

Na facebookovém profilu MINI bude před konáním akce probíhat soutěž o dvě vstupenky na všechny čtyři dny festivalu. Součástí spolupráce je také speciální edice vozů MINI, o níž budeme informovat později na sociálních sítí. 

Osmnáctý ročník festivalu Colours of Ostrava proběhne od 17. do 20. července 2019, a to opět v úchvatném industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic. Vystoupí například The Cure, Florence + The Machine, Rag'n'Bone Man, Years & Years, Rosalía, MØ, ZAZ, Mogwai, Tom Walker, Mariza, John Butler Trio a řada dalších.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit