Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Výstava Umění žít BMW se zaměřuje na miniatury a další artefakty BMW. Na jednom místě bude k vidění více než 200 modelů vozů BMW, z toho 17 BMW Art Cars.

Unikátní možnost zhlédnutí různých realistických modelů BMW a dalších exponátů souvisejících se značkou BMW nabídne výstava UMĚNÍ ŽÍT BMW, která se otevřela v Galerii Mariánská kasárna v Českých Budějovicích. Na jednom místě bude k vidění více než 200 modelů vozů BMW, z toho 17 BMW Art Cars.

Společnost
·
Kulturní události
·
Product placement
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 59,9 KB)
  
Photos(37x, 492,8 MB)

České Budějovice. Unikátní možnost zhlédnutí různých realistických modelů BMW a dalších exponátů souvisejících se značkou BMW nabídne výstava UMĚNÍ ŽÍT BMW, která se otevřela v Galerii Mariánská kasárna v Českých Budějovicích. Výstava vznikla díky vášnivému sběrateli Davidu Čermákovi a uznávanému galeristovi Miroslavu Houškovi z Galerie 1, který na ní poutavou formou představuje více než 200 modelů nejzajímavějších automobilů z historie i současné produkce v měřítku 1:18. Součástí sbírky je i unikátní soubor 17 modelů BMW Art Cars, doplněný grafikami autorů, kteří se zúčastnili pomalování aut v reálné velikosti. Z nich jmenujme například Andyho Warhola, Roye Lichtensteina či Ernsta Fuchse. 

V průběhu zahájení výstavy maloval svůj obraz na téma BMW výtvarník Tomáš Kuthan. Obraz se bude dražit po celou dobu výstavy a výtěžek z jeho prodeje půjde na konto Arnyho Petráčka, kterému pomůže k jeho dalším sportovním úspěchům.

Výstavu UMĚNÍ ŽÍT BMW je možné navštívit do 23. 6. 2019 v Galerii Mariánská kasárna, Pražská třída 1, České Budějovice.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

99th ANNUAL GENERAL MEETING OF BMW AG.

Munich. Here you will see the transmission of the speech of Harald Krüger, Chairman of the Board of Management BMW AG.

open streaming site

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit