Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW bude opět součástí Ecce Homo 2019 ve Šternberku.

Letošní ročník Mistrovství Evropy v závodech do vrchu ve Šternberku okoření BMW M2 Competition, BMW M5 Competition, BMW M4 Coupé a BMW Z4 M40i First Edition. Bude se tedy na co dívat.

Společnost
·
Product placement
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~60,23 KB)
  
Photos(1x, ~1,65 MB)

Šternberk. Účast BMW na Mistrovství Evropy v závodech do vrchu Ecce Homo ve Šternberku (31. 5.–2. 6. 2019) je prostřednictvím olomouckého dealera Car Tec Olomouc již tradicí. Letos tomu nebude jinak. V průběhu předváděcích jízd se na závodní trati představí čtyři výrazné modely BMW M. K nepřehlédnutí bude například zářivě červené BMW M5 Competition v barvě Rosso Corsa nebo BMW M4 Coupé v jasně žluté barvě Speed Yellow. I přes svoji černou barvu Sapphire Black se mezi nimi neztratí ani BMW M2 Competition. Celek doplní speciální BMW Z4 M40i First Edition v matné barvě Frozen Orange, což je limitovaná série nové generace tohoto sportovního roadsteru se šestiválcovým motorem.

V letošním roce se ve Šternberku pojede již 39. ročník Mistrovství Evropy Ecce Homo. Je to už 114 let od prvního závodu konaného na zdejší náročné trati. Slavnostní zahájení závodu je naplánováno na pátek 31. 5. 2019 v 18 hodin na Hlavním náměstí ve Šternberku, kde současně bude po celý víkend probíhat doprovodný program přístupný zdarma. Tréninky startují v sobotu od 8 hodin a samotný závod začne v neděli 2. 6. v 8:30. Vyhlášení vítězů je naplánováno na 18. hodinu na Horním náměstí.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit