Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Aktualizací do budoucnosti.

První Remote Software Upgrade +++ Snadná online aktualizace pro BMW Intelligent Personal Assistant.

Technologie
·
BMW ConnectedDrive
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~62,06 KB)
  
Photos(3x, ~11,58 MB)

Mnichov. Zákazníci BMW Group, jejichž vozy jsou vybavené ovládacím konceptem Operating System 7.0, mají zásluhou funkce Remote Software Upgrade jistotu, že jejich systém bude vždy aktualizovaný. Tato funkce zajišťuje snadné aktualizace a s nimi související nové funkce a vylepšení, jako je tomu u chytrých telefonů. První aktualizace, která je dostupná od dnešního dne a je určená pro všechny trhy BMW ConnectedDrive, obsahuje BMW Intelligent Personal Assistant*, jehož rozsah inteligentních funkcí se zvětšil. Remote Software Upgrade umožňuje aktualizovat mnoho funkcí zaměřených přímo na daný model. Vylepšeny mohou být i asistenční systémy (například adaptivní systém pro udržování rychlosti či systém prevence před nárazem z boku). Postupné aktualizace zákazníkům zpřístupní nové funkce i prostřednictvím obchodu BMW ConnectedDrive Store, odkud je lze objednávat a aktivovat.

Nahrání nových funkcí přímo do vozu.
Ještě nikdy nebylo pro zákazníka tak snadné udržet jejich vůz na úrovni doby během jeho celého životního cyklu a adaptovat jej na individuální požadavky svého majitele. Funkce Remote Software Update zajistí, že BMW bude vždy vybaveno nejnovější verzí softwaru a jeho funkce budou neustále zdokonalovány. Zákazníci si navíc budou moci nové funkce objednávat i v průběhu času. Tento přístup znamená postupné zlepšování jak v oblasti bezpečnosti, tak kvality života s vozem. V závislosti na konkrétní specifikaci vozu budou moci zákazníci využít právě funkci Remote Software Upgrade pro snadnou aktivaci nových funkcí a služeb z komfortu domova, prostřednictvím telefonu nebo přímo z vozidla. Znamená to velký pokrok v individualizaci a digitální personifikaci vozidel BMW.

Dodatečné funkce inteligentního osobního asistenta BMW Intelligent Personal Assistant lze prostřednictvím Remote Software Upgrade aktivovat v modelech nového BMW X5, nového BMW řady 2 a nového BMW řady 8, které jsou vybaveny konceptem ovládání Operating System 7.0. BMW Intelligent Personal Assistant poté získá (zdarma) nové dovednosti a funkce. Součástí těchto cyklických aktualizací je adaptace softwaru na tyto nové rozšířené funkce.

*Přesné načasování závisí na konkrétním trhu.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL ACCOUNTS PRESS CONFERENCE

Munich, 18 March 2020. 
Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference 2020.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit