Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Digitální služby BMW Group na #NEXTGen.

Digitální služby BMW Group na #NEXTGen.

Technologie
·
BMW ConnectedDrive
·
#NEXTGen
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~67,35 KB)
  
Photos(4x, ~23,17 MB)

Digitální ekosystém BMW: první pohled do myBMW.
Na vlastní akci #NEXTGen představí BMW Group exkluzivní zákulisní informace o budoucnosti digitálního ekosystému myBMW. Všechny služby BMW Group a NOW, spolu se službami a produkty mobility, budou sjednoceny pod tímto jménem. Produkty a služby budou rozděleny do kategorií My Car, My Life a My Journey, které zákazníkům představí jedinečnou bránu do všeobjímajícího portfolia nabídek rozšiřujících mobilitu. BMW Group představí další detaily o myBMW na autosalonu IAA Cars 2019, který proběhne od 12. do 22. září ve Frankfurtu nad Mohanem.

Ahoj, BMW, jaká je tvoje oblíbená barva?“Povídání s BMW Intelligent Personal Assistant.
Od března 2019 je v celé řadě modelů vybavených konceptem ovládání BMW Operating System 7.0 k dispozici inteligentní osobní asistent BMW Intelligent Personal Assistant. Tato inteligentní digitální entita reaguje na oslovení „Hey, BMW“, dokáže se naučit preference řidičů, zná jejich oblíbená nastavení a je expertem na všechno ohledně vozidla. Díky pravidelným vzdáleným aktualizacím, které se automaticky bezdrátově instalují do vozidla, získává BMW Intelligent Personal Assistant neustále nové schopnosti, rozšiřuje a prohlubuje svoje možnosti. Další aktualizace umožní zažít s ním běžnou konverzaci a vést krátké zábavné rozhovory.

Amazon Alexa v modelech BMW a MINI.
Pro celou řadu modelů BMW a MINI je nyní k dispozici také automatické začlenění asistenta Amazon Alexa, jehož funkce zákazníci již používají doma. Mohou Alexe pokládat otázky, získávat předpověď počasí a informace o dopravě, zjistit výsledky sportovních utkání, poslouchat hudbu z Amazon Music nebo TuneIn, nebo si pustit audioknihy z Audible. Stejně tak lze pomocí hlasového ovládání pracovat se schůzkami nebo seznamy úkolů. Navíc kontrolní displej v BMW nebo MINI poskytuje vizuální zpětnou vazbu ke zvolenému obsahu. A Alexa zákazníkům dokonce umožní ovládat z vozu kompatibilní zařízení chytré domácnosti, jako jsou světla, termostaty nebo automatická garážová vrata.

BMW Digital Key změní chytrý telefon v klíče od vozu.
Digital Key vás zbavuje nutnosti nosit u sebe konvenční klíč od vozu. S využitím technologie NFC umožňuje odemknout a zamknout nové BMW řady 8 Coupé a další modely z nabídky BMW prostřednictvím telefonu. Podržením telefonu u kliky dveří se vůz odemkne. Po nastoupení a položení telefonu do přihrádky pro bezdrátové nabíjení nebo odkládacího prostoru pro telefon je možné vůz nastartovat. Digitální klíč, který je dostupný prostřednictvím BMW Connected, lze sdílet až s pěti dalšími lidmi. BMW Digital Key je momentálně dostupný pro všechna zařízení Samsung Galaxy s technologií NFC, používající operační systém Android 8.0 a vyšší.

Digitální služby nabíjení pro elektrické vozy.
Nabíjecí služby od BMW znamenají konec stresu spojeného s hledáním volné nabíjecí stanice. Zákazníci mohou před začátkem cesty zkontrolovat pravděpodobnost dostupnosti specifické dobíjecí stanice na trase. Jakmile jsou do 20 minut od zamýšlené nabíjecí stanice, mohou si také přímo ze svého vozu rezervovat místo pro nabíjení. A pokud je tím automobilem plug-in hybridní BMW, získávají navíc cenné bonusové body za všechny úseky elektrické jízdy zaznamenané v rámci BMW eDrive Zones. Ty bude možné vyměnit za nabíjecí kredit na všech stanicích ChargeNow.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL ACCOUNTS PRESS CONFERENCE

Munich, 18 March 2020. 
Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference 2020.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit