Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Vozy BMW přivážely hosty Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary k červenému koberci před hotelem Thermal.

BMW Czech Republic je již pošesté oficiálním vozem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který začal v pátek 28. června a potrvá do 6. července. V pátek večer vozy BMW přivážely hosty festivalu a významné osobnosti světa filmu k červenému koberci u hotelu Thermal, vedoucímu na slavnostní zahájení letošního 54. ročníku. BMW dodalo organizátorům festivalu několik desítek vozů BMW různých modelových řad.

Společnost
·
Kulturní události
·
Product placement
·
Prodej a marketing
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 61,5 KB)
  
Photos(14x, 126,62 MB)

Karlovy Vary.BMW Czech Republic je již pošesté oficiálním vozem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který začal v pátek 28. června a potrvá do 6. července. V pátek večer vozy BMW přivážely hosty festivalu a významné osobnosti světa filmu k červenému koberci u hotelu Thermal, vedoucímu na slavnostní zahájení letošního 54. ročníku. BMW dodalo prostřednictvím svého autorizovaného dealera, společnosti CarTec Group, organizátorům festivalu několik desítek vozů BMW různých modelových řad. K dispozici mají modely BMW řady 7, BMW řady 5 a BMW řady 6 Gran Turismo. 

Svět automobilů a motocyklů BMW bude možné v rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary okusit ve speciální expozici. K vidění budou současné, ale také klasické automobily BMW. Z aktuální nabídky se představuje BMW M850i xDrive Coupé, BMW 750Li xDrive a BMW 320d xDrive, které doplňuje plug-in hybridní BMW Cooper S E Countryman ALL4. Moderní vozy BMW doplní jejich předchůdci z doby přibližně před třemi desítkami let. V plné kráse se představí šestiválcové BMW 323i z roku 1985, dvanáctiválec BMW 750i z roku 1991 a stále nakažlivě elegantní BMW 840i z roku 1993. Různé aktuální modely budou připraveny k testovacím jízdám. Zájemci o ně se mohou registrovat přímo v expozici.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit