Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Jízdní kola BMW čtvrté generace. Nová řada jízdních kol BMW znovu přesvědčuje inovativními technologiemi a elegantním designem.

Ať už touží po sportovním výkonu nebo elektrické mobilitě budoucnosti, zákazníci si užívají jedinečných zážitků, které jim BMW nabízí prostřednictvím pedálů nebo koňských sil už více než 70 let. Nová generace jízdních kol od BMW sdílí společný designový jazyk, ale specializuje se na různé oblasti využití.

Lifestyle
·
Lifestyle produkty
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~63,4 KB)
  
Photos(41x, ~110,42 MB)

Mnichov. Ať už touží po sportovním výkonu nebo elektrické mobilitě budoucnosti, zákazníci si užívají jedinečných zážitků, které jim BMW nabízí prostřednictvím pedálů nebo koňských sil už více než 70 let. Nová generace jízdních kol od BMW sdílí společný designový jazyk, ale specializuje se na různé oblasti využití. Pro všechny modely je společné umístění výrazného loga BMW, a přitom všechny modely mají výrazné logo BMW umístěné v trojúhelníku předního rámu.

Jízdní kolo BMW Cruise Bike se inspiruje aktuálním trendem kol typu „fixie“ s úzkým designem rámu od Designworks, inovativního designového studia společnosti BMW Group. Na rozdíl od klasických jízdních kol typu fixie ale model BMW z hlediska komfortu jízdy nedělá žádné kompromisy. Jeho sedmirychlostní přehazovačka Shimano Nexus zajišťuje dynamické zrychlení a nevyžaduje žádnou údržbu.

BMW M Bike je ještě sportovnější kreací, inspirovanou automobily BMW M. Je lakované matně černým lakem s pruhy v barevném schématu M Motorsport. Přehazovačka Shimano SLX/XT má jedenáct rychlostí a vidlice, vymezovače představce a sedlovka jsou vyrobeny z karbonu, mají proto efektivně odlehčený design, inspirovaný motorsportem.

Hybridní e-biky BMW se stále zaměřují na aktuální trendy vývoje. Například BMW Active Hybrid E-Bike zvládne na jedno nabití velmi dlouhé vzdálenosti, a to zejména díky motoru Brose Drive S Alu a lithium-iontové baterii o kapacitě 600 Wh. A BMW Urban Active Bike je skvělé kolo pro každodenní dojíždění do práce, a to hlavně díky štíhlé konstrukci rámu a před zrakem téměř skryté baterii. BMW nabízí to pravé elektrické jízdní kolo pro každý účel, ať už jde o zaměření na výkon nebo i v případech, kdy je vyžadována komfortnější forma radosti z jízdy.

U skládacího kola BMW Folding Bike je nejdůležitějším pojmem flexibilita, protože ho lze díky šikovnému mechanismu složit do extrémně malého prostoru. BMW se pro pokrytí nabídky praktických řešení mobility pro každodenní městské použití spojilo se společností Micro Mobility Systems. BMW City Scooter vyniká inherentně prostorově úsporným designem a BMW E-Scooter, dostupný od září 2019, přidává díky integrované baterii do nabídky další zajímavý model.

Nová kolekce obsahuje i dva modely vynikající extrémní stabilitou a navržené speciálně pro děti. Jde o BMW Kids Bike BMW Junior Cruise Bike. Dětská kola BMW Kids Bike zaujmou působivou využitelností; lze je používat jako plnohodnotné jízdní kolo nebo díky balančním kolečkům k učení jízdy na kole.

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit