Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Stále v kontaktu s BMW Motorrad: komunikace a radost z jízdy bez kompromisu.

Nový komunikační systém BMW Motorrad Fit-for-All se hodí do prakticky jakékoli helmy. Komunikační modul Bike-to-Bike umožňuje skupinovou komunikaci s ostatními jezdci na motocyklech. V prodeji nyní.

Příslušenství
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~351,99 KB)
  
Photos(3x, ~13,72 MB)

Mnichov. BMW Motorrad zjednodušuje bezdrátovou komunikaci motorkářů dvěma novými výrobky. Nový komunikační systém Fit-for-All lze zabudovat prakticky do jakékoli přilby. Propojením tohoto systému s novým komunikačním modulem Bike-to-Bike umožňuje také skupinovou komunikaci s ostatními jezdci na motocyklech.

Komunikační systém BMW Motorrad Fit-for-All umožňuje jezdcům být navzájem v kontaktu, poslouchat oblíbenou hudbu, vést telefonní hovory a nechat se navádět navigací BMW Motorrad Navigator. Nový systém Fit-for-All je vhodný pro všechny motocyklové přilby BMW (kromě BMW Motorrad Bowler) a může být zabudován do přileb jiných výrobců. Základní kit Fit-for-All doplňuje nabídku již dostupných komunikačních systémů BMW Motorrad.

Na helmě nezávislý komunikační systém byl koncipován jako komunikační prostředek mezi jezdcem a jeho spolujezdcem, ovšem umožňuje komunikovat až šesti motorkářům v soukromém režimu prostřednictvím komunikačního modulu Bike-to-Bike. Systém Fit-for-All je kompatibilní s již existujícími komunikačními systémy BMW Motorrad.

Dosah komunikačního modulu mezi dvěma motocykly je až 300 metrů. Ve skupině činí dosah za ideálních podmínek až 2 kilometry. Jezdci si mohou pomocí aplikace, která je bezplatná, vybrat mezi soukromým a veřejným režimem. Ve veřejném režimu lze propojit až šest motocyklů.

Komunikační systém Fit-for-All lze pohodlně ovládat pomocí tří tlačítek. Různé kombinace tlačítek umožňují snadné párování se systémem interkomu, ovládání hlasitosti, zapínání a vypínání, a také přístup do konfiguračního nastavení. Ovládací jednotka je umístěna na levé straně přilby a je odolná jak vůči UV záření, tak i povětrnostním vlivům.

Kromě bezdrátového hlasového spojení mezi jezdcem a spolujezdcem umožňuje systém Fit-for-All komunikaci také s dalšími zařízeními podporujícími technologii Bluetooth. To znamená, že lze přijímat i pokyny od navigace BMW Motorrad Navigator. Možné jsou také telefonické hovory, pokud je nablízku vhodný chytrý telefon. Totéž platí pro přehrávání hudby přes audiosystém BMW nebo kompatibilní koncová zařízení. To vše nejen pro jezdce, ale také pro spolujezdce.

Příjemný zážitek z komunikace za jízdy zajišťuje automatické potlačování hluku, čisté přehrávání hudby a vysoká kvalita řeči. Provoz bez dobíjení je možný až 8 hodin (560 mAh).

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit