Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

MINI rozzáří Colours of Ostrava.

Již 17. července v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě začne multikulturní festival Colours of Ostrava. Kromě toho, že zde vystoupí mnoho mezinárodně uznávaných interpretů, bude jednou z hvězd festivalu také britský výrobce prémiových vozů MINI. MINI jako jeden z hlavních partnerů se na tuto největší akci svého druhu náležitě připravilo, a tak bude mít i vlastní Drive Stage by MINI, kde bude možné slyšet specifické hudební žánry vymaňující se z konvence.

Společnost
·
Kulturní události
·
Product placement
·
Prodej a marketing
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~205,67 KB)
  
Photos(17x, ~72,92 MB)

Již 17. července v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě začne multikulturní festival Colours of Ostrava. Kromě toho, že zde vystoupí například The Cure, Florence + The Machine, Rag`n`Bone man či Years & Years, bude jednou z hvězd festivalu také britský výrobce prémiových vozů MINI. MINI jako jeden z hlavních partnerů se na tuto největší akci svého druhu náležitě připravilo, a tak bude mít i vlastní Drive Stage by MINI, kde bude možné slyšet specifické hudební žánry vymaňující se z konvence.

V celém areálu bude k vidění několik různých vystavených modelů MINI, které budou ideální kulisou tohoto multikulturního svátku. Kdo navíc bude chtít MINI poznat blíže, bude moci navštívit speciálně vybudovaný Pop-Up showroom přímo v areálu. Zde budou připraveny zajímavé lifestylové kolekce MINI, stejně jako ukázky možností individualizace těchto prémiových britských vozů.

Automobily MINI dodané společností CarTec budou zajišťovat pro VIP návštěvníky shuttle service. 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit