Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Vždy ve správné pozici: středové krytky kol MINI a John Cooper Works.

Inovativní detail zajišťuje stylový vzhled – plovoucí středová krytka kol udržuje logo ve správné pozici i při jízdě – Originální příslušenství je nyní dostupné u dealerů MINI, stejně jako v online MINI Shopu.

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 207 KB)
  
Photos(7x, 38,45 MB)
  
Videos(2x, 5,18 GB)

Mnichov. Často se jedná o drobnosti, které dokáží dále zvýraznit typické potěšení z jízdy MINI. Někdy stačí jen pohled na středovou krytku kola MINI a je jasné, že řidič má opravdový styl. Přesně to zajistí nové krytky středů kol pro modely MINI a John Cooper Works z nabídky MINI Originálního příslušenství. Při jízdě se neotáčejí s kolem a vždy udržují logo značky ve vodorovné poloze. Tento inovativní detail vytváří úžasný efekt a dodává kolům z lehké slitiny ještě více atraktivity.

Ne obráceně, ne šikmo, ne napříč – zásluhou nových krytek středů kol logo MINI nebo John Cooper Works zůstane vždy ve vodorovné pozici, a to i při jízdě. Loga mají plovoucí uložení a zásluhou přesného vyvážení a možnosti otáčení v krytkách zůstávají neustále ve vodorovné poloze.

K výměně standardních krytek středů kol za nové stačí pouze několik jednoduchých pohybů. Nové krytky jsou k dispozici s logem MINI a John Cooper Works u autorizovaných dealerů MINI a také v online MINI Shopu na adrese https://shop.mini.de/.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit