Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Vždy ve správné pozici: středové krytky kol MINI a John Cooper Works.

Inovativní detail zajišťuje stylový vzhled – plovoucí středová krytka kol udržuje logo ve správné pozici i při jízdě – Originální příslušenství je nyní dostupné u dealerů MINI, stejně jako v online MINI Shopu.

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~206,45 KB)
  
Photos(7x, ~38,84 MB)
  
Videos(2x, ~1,06 GB)

Mnichov. Často se jedná o drobnosti, které dokáží dále zvýraznit typické potěšení z jízdy MINI. Někdy stačí jen pohled na středovou krytku kola MINI a je jasné, že řidič má opravdový styl. Přesně to zajistí nové krytky středů kol pro modely MINI a John Cooper Works z nabídky MINI Originálního příslušenství. Při jízdě se neotáčejí s kolem a vždy udržují logo značky ve vodorovné poloze. Tento inovativní detail vytváří úžasný efekt a dodává kolům z lehké slitiny ještě více atraktivity.

Ne obráceně, ne šikmo, ne napříč – zásluhou nových krytek středů kol logo MINI nebo John Cooper Works zůstane vždy ve vodorovné pozici, a to i při jízdě. Loga mají plovoucí uložení a zásluhou přesného vyvážení a možnosti otáčení v krytkách zůstávají neustále ve vodorovné poloze.

K výměně standardních krytek středů kol za nové stačí pouze několik jednoduchých pohybů. Nové krytky jsou k dispozici s logem MINI a John Cooper Works u autorizovaných dealerů MINI a také v online MINI Shopu na adrese https://shop.mini.de/.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit