Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Nový kontakt na Zákaznický servis značek BMW a MINI.

Nová telefonní čísla na Zákaznický servis BMW Group. BMW: +420 296 330 555 MINI: +420 296 330 868

Společnost
·
Prodej a marketing

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~57,01 KB)

Praha. Na telefonní lince Zákaznického servisu získávají majitelé a uživatelé vozů BMW a MINI, stejně jako motocyklů BMW Motorrad, ale také zájemci o koupi nových produktů mnoho důležitých a praktických informací týkajících se produktů a služeb BMW Group.

Na lince Zákaznického servisu jsou připraveny například důkladné informace o produktech a službách BMW a MINI, ale třeba také o cenách a možnostech financování nových vozů a motocyklů. Na lince Zákaznického servisu lze též projevit zájem o některý z vozů z široké nabídky programu ověřených ojetých vozů BMW Premium Selection, získat kontakt na nejbližšího prodejce nebo si vyžádat zaslání katalogu. Speciálně vyškolení pracovníci jsou připraveni kvalifikovaně pomoci s nastavením funkcí v rámci BMW ConnectedDrive. 

Nová telefonní čísla na Zákaznický servis BMW Group:

BMW: +420 296 330 555

MINI:  +420 296 330 868 

Article Offline Attachments.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit