Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Black Friday. Výprodej skladových vozů.

V rámci speciální akce BMW Black Friday bude možné pořídit nové vozy BMW, automobily MINI a motocykly BMW Motorrad za mimořádných podmínek. Výhodněji než kdykoliv předtím. Strhující nabídky jsou připraveny u BMW a MINI Autorizovaných Dealerů od 29. 11. do 2. 12. 2019.

Společnost
·
Prodej a marketing
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~62,86 KB)
  
Photos(4x, ~11,41 MB)

Praha. Tradice Black Friday sahá do 50. let v USA a stala se synonymem extra zvýhodněných nákupů pro zákazníky. V letošním roce se BMW Group rozhodla právě při této příležitosti vyprodat své sklady a připravila strhující nabídky na nové automobily BMW a MINI, a současně i motocykly BMW Motorrad. Speciální prodejní akce BMW Black Friday proběhne u všech BMW a MINI Autorizovaných Dealerů již o tomto víkendu, přesněji řečeno o prodlouženém víkendu od 29. 11. do 2. 12. 2019. 

Ve všech showroomech BMW Group v České republice budou vystaveny především skladové vozy spadající do akce BMW Black Friday, které budou nabízeny za speciálních podmínek. Kromě samotných automobilů a motocyklů budou připraveny také zvýhodněné nabídky na vybrané příslušenství a speciální úrokové sazby produktů BMW Financial Services.

BMW Black Friday. Výprodej skladových vozů. 29. 11.–2. 12. 2019.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit