Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Motorrad na výstavě CUSTOMBIKE SHOW 2019.

Stylové a vzrušující motocykly BMW kategorie Custom na jedné z největších výstav motocyklových úpravců.

Trénink jezdců, cestování, akce
·
R 18
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~321,91 KB)
  
Photos(1x, ~7,91 MB)

Mnichov. Propracované unikátní výtvory a řemeslné zpracovaní nejvyšší úrovně – na výstavu CUSTOMBIKE SHOW, jednu z největších výstav na zakázku vyrobených motocyklů, která se koná od 6. do 8. prosince ve východovestfálském městě Bad Salzuflen, se sjedou nejlepší motocykloví úpravci z celého světa, aby společně ukázali novinky ze světa na zakázku postavených motocyklů. Přes 300 firem ve čtyřech halách návštěvníkům představí na ploše o rozloze 28 tisíc m2více než 1000 na zakázku postavených motocyklů. BMW Motorrad bude mít svůj stánek přímo v centru dění. 

BMW Motorrad ve spolupráci s vybranými úpravci již po sedmé ukazuje, jakým způsobem lze upravit jeho modely. Na stánku BMW Motorrad, zabírajícím plochu přibližně 180 m2, se ukáže celkem 11 modelů představujících kompletní spektrum motocyklových úprav – od individuálně upravených sériových modelů po skutečně unikátní, na zakázku postavené motocykly, jejichž realizace vyžaduje mimořádně velkou úroveň řemeslného umu.

BMW Motorrad Concept R 18 /2.
Absolutním vrcholem expozice je nový koncept BMW Motorrad Concept R 18 /2, který si návštěvníci nyní budou moci po jeho digitální prezentaci na výstavě EICMA exkluzivně prohlédnout zblízka. Tímto moderně pojatým custom motocyklem kategorie Cruiser přidává BMW Motorrad nový aspekt do své kategorie motocyklů „heritage“. BMW Motorrad Concept R 18 si svou úspěšnou světovou premiéru odbyl na přehlídce elegance Concorso dʼEleganza ve Villa dʼEste u jezera Como. Nyní BMW Motorrad na CUSTOMBIKE SHOW představuje druhý senzační koncept, postavený na základech motoru „Big Boxer“. BMW Motorrad Concept R 18 /2 je stylistickým protipólem konceptu R 18, je to dynamický custom motocykl kategorie Cruiser s poněkud drsnějším vzhledem. 

Na výstavě budou k vidění také motocykly BMW Motorrad R 5 Homage a BMW Motorrad Vision DC Roadster, které působivým způsobem spojují historii značky s budoucností. Dalšími vystavovanými modely je řada velkolepě přepracovaných motocyklů „SoulFuel Bikes“, postavených na základech současných i historických motocyklů BMW. Dalším vrcholem je Maximator založený na modelu BMW R 1200 C. Upravený motocykl s úzkostlivou péčí postavil vývojový inženýr BMW Motorrad Ulf Musekamp, jenž se podílel také na realizaci rodiny BMW R nineT. Portfolio vystavovaných motocyklů na stánku BMW Motorrad doplní modely Type 18 od úpravce Auto Fabrica, motocykl Achilles von Kraftstoffschmiede, vítěz ceny Class Sultans of Sprint pro tovární úpravce, a další vzrušující deriváty modelu R nineT. 

Kromě toho jsou BMW Motorrad Concept R 18 /2 a BMW Motorrad Vision DC Roadster exkluzivně prezentovány na výstavní ploše CUSTOMBIKE SHOW v následujících časech: 6. 12. v 16:30, 7. 12. ve 12:00 a 8. 12. v 11:30.

Exkluzivně: BMW Motorrad Option 719.
Řada „BMW Motorrad Option 719“ ukazuje, jak moc lze motocykl upravit továrními komponenty. Vysoce kvalitní díly jsou demonstrací, že nabídka speciálních továrních doplňků z programu BMW Motorrad Originálního příslušenství umožňuje vytvořit stroje s vysokým stupněm individuálního stylu.

To vše a mnohem více na návštěvníky čeká od 6. do 8. prosince 2019 na výstavě CUSTOMBIKE SHOW ve veletržním centru města Bad Salzuflen. Otevírací doba je: pátek 12:00–20:00, sobota 10:00–18:00 a neděle 10:00–17:00.

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit