Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Dealer MINI, společnost Renocar, je partnerem jedinečného kluziště v obchodním centru Westfield Chodov, které podpoří dobročinné projekty.

S prvním adventem přichází období vánoční nálady a rozdávání radosti a v obchodním centru Westfield Chodov k tomu v projektu jedinečného kluziště přidali i bruslení. Myšlenka kluziště v obchodním centrum na pražském Chodově zaujala i Autorizovaného dealera MINI, společnost Renocar, který se stal právě se značkou MINI partnerem kluziště.

Společnost
·
Kulturní události
·
Product placement
·
Prodej a marketing
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~225,9 KB)
  
Photos(6x, ~25,36 MB)

S prvním adventem přichází období vánoční nálady a rozdávání radosti a v obchodním centru Westfield Chodov k tomu v projektu jedinečného kluziště přidali i bruslení. Kromě skvělého zážitku tak účastníky může těšit i to, že peníze ze vstupného na led, půjčovny bruslí i občerstvení poputují na dobročinné účely. Myšlenka kluziště v obchodním centrum na pražském Chodově zaujala i Autorizovaného dealera MINI, společnost Renocar, který se stal právě se značkou MINI partnerem kluziště. Návštěvníci si tak mohou vybrané modely MINI při svém bruslení prohlédnout.

Inspirací k realizaci ledové plochy bylo vídeňské kluziště s dlouholetou tradicí. Kluziště se rozkládá na 650 m² a je rozděleno na dvě části, které spojují dva ledové mosty. Nevšední ledový zážitek si zde užijí i začátečníci. K dispozici jsou totiž ve vybrané dny instruktoři bruslení, jejichž služby je možné využít zdarma. Brusle si lze zapůjčit na místě. 

Účastníci se mohou těšit i na stánky tradičním jídlem a pitím a v klidu si je vychutnat ve speciálním vytápěném „lounge“, v němž najdou kromě televizorů dokonce i herní koutek s moderními konzolemi PlayStation 4. Celý areál je pokryt vysokorychlostním bezdrátovým internetem. Kluziště je otevřeno denně až do ledna od 10:00 do 22:00 hodin (24. 12. 10:00 až 16:00 a 31. 12. 10:00 až 18:00). Jsou zde přijímány pouze bezhotovostní platby z důvodu transparentnosti příjmů pro charitativní účely.

Výtěžek z kluziště pomůže dvěma vybraným projektům. Prvním je projekt ,,Saves Help“, spojující brankáře české extraligy i KHL a zámořské NHL, aby každým úspěšným zákrokem pomohli někomu zlepšit život, například koupí dětského vozíku. Charitativní sbírka dále pomůže Nadaci Jakuba Voráčka ,,Kluk Puk“, která se zaměřuje na pomoc lidem s diagnózou roztroušené sklerózy. Vybrané peníze podpoří nejen individuální pacienty, kteří se nacházejí v tíživé situaci, ale poslouží rovněž pro rozvoj MS center, nebo třeba také organizací, jež pacienty s RS sdružují.

Více informací o projektu Na ledě v obchodním centru Westfield Chodov najdete na www.chodovnalede.cz.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit