Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Dakar Rally 2020 – Dvě dakarské ikony a dalších sedm MINI se vydávají do akce v Saúdské Arábii.

Dakar Rally se přesunula na Arabský poloostrov, kde se jí od 5. do 17. ledna 2020 zúčastní dvě dakarské legendy MINI JCW Buggy a sedm dalších soutěžních speciálů MINI.

MINI Motorsport
·
Dakar Rally
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~523,15 KB)
  
Photos(3x, ~1,65 MB)

Mnichov. Dakar Rally se přesunula na Arabský poloostrov, kde se jí od 5. do 17. ledna 2020 zúčastní dvě dakarské legendy MINI JCW Buggy a sedm dalších soutěžních speciálů MINI. Rekordní vítěz dakarské rallye Stéphane Peterhansel (F), jedoucí se spolujezdcem Paulem Fiuzou (P), chce vybojovat své celkově 14. vítězství na této náročné soutěži. Druhý dále zdokonalený speciál MINI JCW Buggy bude sedlat dvojnásobný dakarský vítěz Carlos Sainz (E), jenž s podporou týmu X-raid, který je partnerem MINI Motorsport, pojede se spolujezdcem Lucasem Cruzem (E). Dalšími posádkami jedoucími s vozy MINI – tentokrát s vozy MINI JCW Rally s pohonem všech kol – bude Jakub „Kuba“ Przygonski (PL) se spolujezdcem Timo Gottschalkem (D), stejně jako Orlando Terranova (ARG) a Bernardo „Ronnie“ Graue (ARG). 

Letošní dakarská rallye je rozdělena na dvanáct etap s celkovou délkou 7500 kilometrů a povede z Jeddahu (KSA) do Al-Quiddia (KSA) přes hlavní město Saúdské Arábie Rijád, kde budou mít soutěžící volný den. Přibližně 5000 kilometrů z celkové vzdálenosti přes náročné pouště bude měřených. 

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit