Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Exkluzivní možnost předobjednání BMW Motorrad Concept R 18.

BMW Motorrad Česká republika dává nyní svým fanouškům exkluzivní možnost. Sériový model BMW Motorrad Concept R 18 je možné již předobjednat.

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~59,56 KB)
  
Photos(8x, ~101,62 MB)

Praha. BMW Motorrad Česká republika spustilo exkluzivní možnost předobjednání chystané sériové verze motocyklu BMW Motorrad Concept R 18. Na stránkách bmw-motorrad.cz byl vytvořen speciální formulář, na němž se zájemce o předobjednávku může přihlásit. Po přihlášení bude do 48 hodin kontaktován autorizovaným prodejcem BMW Motorrad (preferovaným ve formuláři), který pro něj připraví předběžnou smlouvu, a po složení zálohy 25 000 Kč se předobjednávka stane platnou. Zájemce má kdykoliv možnost od smlouvy odstoupit, a to bez jakýchkoliv storno poplatků. 

Registrační formulář pro předobjednávku sériového modelu BMW Motorrad Concept R 18 je k dispozici zde: 

https://www.bmw-motorrad.cz/cs/service/forms/r18-preorder-form.html

Návrat do segmentu „Cruiser“.
S motocyklovým konceptem BMW Concept R 18, který byl představen na Concorso d'Eleganza Villa d'Este v květnu minulého roku, oznámilo BMW Motorrad svůj návrat do prestižního segmentu „cruiser“. Koncept kombinuje tradici značky BMW Motorrad s moderními požadavky pro prémiový motocykl. Concept R 18, inspirovaný hlavně klasickým designem značky, uvádí na trh nový motor „big boxer“ o objemu 1802 cm3.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit