Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW xDrive Experience 2020 opět míří do Pece pod Sněžkou.

Na druhou polovinu ledna (od 14. do 26. ledna 2020) je v Peci pod Sněžkou připravena tradiční akce BMW xDrive Experience 2020. Pro zájemce z řad veřejnosti bude připraveno 15 modelů BMW Group (13 BMW a 2 MINI) s inteligentním pohonem všech kol xDrive, resp. ALL4 různých segmentů. Na každý den jsou plánovány dva turnusy, takže k dispozici je více než tři sta míst.

BMW Driving Experience
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~56,87 KB)
  
Photos(2x, ~5,22 MB)

Praha. Jediný způsob, jak poznat unikátní radost z jízdy v podání BMW, je za volantem některého z těchto vozů. I proto BMW pravidelně pořádá různé akce, kde je možné po přihlášení usednout za volanty nejnovějších modelů mnichovské značky. V roce 2020 tomu není jinak. Na druhou polovinu ledna (od 14. do 26. ledna 2020) je v Peci pod Sněžkou připravena tradiční akce BMW xDrive Experience 2020. Pro zájemce z řad veřejnosti bude připraveno 15 modelů BMW Group (13 BMW a 2 MINI) s inteligentním pohonem všech kol xDrive, resp. ALL4 různých segmentů. Na každý den jsou plánovány dva turnusy, takže k dispozici je více než tři sta míst.

Různé vozy BMW a MINI bude možné otestovat v rozličných podmínkách. Připraveny jsou scénické jízdy, handling, slalom na letišti či parkur s SAV a SAC modely. K dispozici budou připraveny skutečně výjimečné modely, včetně například BMW M5 Competition, BMW M760Li, BMW X7 M50d, ale třeba i BMW M340i nebo BMW X2 M35i. Účastníci si budou moci v předpremiéře prohlédnout také jedno zcela nové BMW. 

Více informací a několik posledních volných míst je k dispozici na adrese http://www.bmwxdrivexperience.cz

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit