Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW xDrive Experience 2020 opět míří do Pece pod Sněžkou.

Na druhou polovinu ledna (od 14. do 26. ledna 2020) je v Peci pod Sněžkou připravena tradiční akce BMW xDrive Experience 2020. Pro zájemce z řad veřejnosti bude připraveno 15 modelů BMW Group (13 BMW a 2 MINI) s inteligentním pohonem všech kol xDrive, resp. ALL4 různých segmentů. Na každý den jsou plánovány dva turnusy, takže k dispozici je více než tři sta míst.

BMW Driving Experience
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~56,87 KB)
  
Photos(2x, ~5,22 MB)

Praha. Jediný způsob, jak poznat unikátní radost z jízdy v podání BMW, je za volantem některého z těchto vozů. I proto BMW pravidelně pořádá různé akce, kde je možné po přihlášení usednout za volanty nejnovějších modelů mnichovské značky. V roce 2020 tomu není jinak. Na druhou polovinu ledna (od 14. do 26. ledna 2020) je v Peci pod Sněžkou připravena tradiční akce BMW xDrive Experience 2020. Pro zájemce z řad veřejnosti bude připraveno 15 modelů BMW Group (13 BMW a 2 MINI) s inteligentním pohonem všech kol xDrive, resp. ALL4 různých segmentů. Na každý den jsou plánovány dva turnusy, takže k dispozici je více než tři sta míst.

Různé vozy BMW a MINI bude možné otestovat v rozličných podmínkách. Připraveny jsou scénické jízdy, handling, slalom na letišti či parkur s SAV a SAC modely. K dispozici budou připraveny skutečně výjimečné modely, včetně například BMW M5 Competition, BMW M760Li, BMW X7 M50d, ale třeba i BMW M340i nebo BMW X2 M35i. Účastníci si budou moci v předpremiéře prohlédnout také jedno zcela nové BMW. 

Více informací a několik posledních volných míst je k dispozici na adrese http://www.bmwxdrivexperience.cz

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL ACCOUNTS PRESS CONFERENCE

Munich, 18 March 2020. 
Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Accounts Press Conference 2020.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit