Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Nový autorizovaný servis BMW a MINI v Brně.

Začátkem února společnost CarTec Brno otevřela nový autorizovaný servis pro značky BMW a MINI v moravské metropoli.

Společnost
·
Továrny a objekty
·
Certifikované ojeté vozy, prodej a služby, kvalita
·
Certifikované ojeté vozy, prodej a služby, kvalita
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~98,52 KB)
  
Photos(11x, ~206,75 MB)

Brno. Společnost CarTec Brno 3. února 2020 zahájila v Brně provoz svého již dříve avizovaného autorizovaného servisu vozů BMW a MINI. CarTec Brno tak navazuje na expanzi celé skupiny CarTec Group, která jen v průběhu posledních dvou let stihla otevřít druhou pobočku v Ostravě věnovanou BMW Premium Selection a BMW Motorrad a na konci loňského roku pokračovala otevřením zcela nového showroomu v Praze. 

Nový autorizovaný servis CarTec Brno je situován v těsné blízkosti centra města, konkrétně v CTP Parku Ponávka na adrese Škrobárenská 507/12 (budova B6), Brno-Jih. Služby zákazníkům jsou poskytovány každý pracovní den od 8 do 18 hodin.

Servis vozidel má na starosti tým servisních poradců, kteří po aktivním příjmu předávají vůz na dílnu, kde pod dohledem mistra pracují profesionální mechanici a diagnostici s dlouholetou zkušeností. Každý vůz opouští dílnu po pečlivém ručním mytí a čištění interiéru. K dispozici jsou i další služby, jako například prodej náhradních dílů a příslušenství pro zákazníky a servisní partnery. Svojí prostorností i útulností zaujme Isetta Bar, který zpříjemní čekání zákazníků na opravu jejich vozu. K dispozici je kromě občerstvení také zázemí, v němž si mohou zákazníci domluvit například pracovní schůzku. 

Skupina CarTec Group si zakládá na individuálním přístupu ke svým klientům a na snaze poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Zároveň je se svými čtyřmi prodejními místy v Liberci, Olomouci, Ostravě a Praze s tržním podílem přesahujícím 30 % největším dealerem značky BMW v České republice. Současně je CarTec jediným dealerem v České republice, který zastupuje všechny značky BMW Group. 

Více informací je k dispozici na: www.cartecbrno.cz.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit