Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Vozy BMW jezdí finalisté soutěže EY Podnikatel roku 2019 České republiky.

BMW pokračuje v partnerství s českým kolem mezinárodní soutěže pořádané společností EY.

Společnost
·
Kulturní události
·
Product placement
·
Prodej a marketing
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~96,73 KB)
  
Photos(1x, ~584 KB)

Praha. BMW Group Česká republika pokračuje v partnerství s českým kolem celosvětové prestižní soutěže EY Podnikatel roku 2019. V rámci této spolupráce poskytne BMW finalistům soutěže automobily na bezplatné používání po dobu tří měsíců. Během slavnostního galavečera při příležitosti vyhlašování výsledků, který se konal 3. března 2020 v paláci Žofín, významné hosty vozily právě vozy BMW.

Finalistům českého kola letošní soutěže EY Podnikatel roku, jejímž vítězem se stal zakladatel Kiwi.com s.r.o. Oliver Dlouhý, předával voucher na bezplatné používání vozu BMW generální ředitel BMW Group Česká republika, pan Stephan Deppe. Vítězové národních kol budou své země reprezentovat na světovém finále, které se bude již tradičně konat v Monte-Carlu od 4. do 7. června 2020. Dalšími čtyřmi finalisty letošního ročníku soutěže EY Podnikatel roku, kteří taktéž usednou na tři měsíce za volant zapůjčeného vozu BMW, byli Vít Kutnar (DEK a.s.), Alessandro Pasquale (Mattoni 1873 a.s.), Libor Musil (LIKO-S, a.s.) a Vlastimil Sedláček (SEKO Aerospace, a.s.).

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit