Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Motorrad: 5 let záruky na všechny přilby.

BMW Motorrad zpětně od 1. ledna 2020 prodlužuje záruku na všechny přilby v nabídce na pět let.

Oblečení jezdců
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~93,22 KB)
  
Photos(5x, ~62,82 MB)

Mnichov. Předchozí dvouletá záruka na přilby BMW Motorrad se zpětně od 1. ledna 2020 prodlužuje na 5 let. To znamená, že motorkáři se mohou těšit na další cestování bez starostí o jejich přilbu a bezpečnost.

Všechny přilby z nabídky BMW Motorrad s datem koupě od 1. ledna 2020 jsou kryty prodlouženou 5letou zárukou. Produkty zakoupené před tímto datem mají stále záruku v délce trvání 24 měsíců. Prodloužená záruka platí pro přilby zakoupené od dealerů BMW Motorrad. 

Záruka kryje vady materiálu i chyby vzniklé při výrobě. Prodloužená záruka na přilby BMW Motorrad se nevztahuje na instalované komunikační systémy. Záruka se výslovně nevztahuje na závady nebo poškození způsobené nesprávnou manipulací, nehodou nebo nesprávnou instalací systému či příslušenství, a to i od třetích stran. Záruka se také nevztahuje na poškrábané hledí, sluneční stínítko, povrch přilby nebo jiné plastové části.

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit