Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Trvale udržitelné a trendy vytvářející produkty pro každodenní použití a volný čas: kolekce MINI Lifestyle Collection 2020.

Nové produkty s inspirativním MINI designem, které zdůrazňují povědomí o životním prostředí a individuální styl.

Lifestyle
·
Lifestyle produkty
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~712,3 KB)
  
Photos(102x, ~316,77 MB)
  
Videos(1x, ~646,25 MB)

Mnichov. Ať už doma nebo mimo něj: produkty kolekce MINI Lifestyle Collection 2020 den co den podněcují k výjimečným okamžikům. Svěží barvy a inspirativní design v nezaměnitelném stylu značky zaručují osobitý vzhled. Nová kolekce MINI Lifestyle Collection se vyznačuje širokou škálou produktů, které jsou jiné, a to nejen vizuálně. Oblečení z přírodní bavlny a doplňky vyrobené z vysoce kvalitních recyklovaných a přírodních materiálů podtrhují trvale udržitelný a na budoucnost orientovaný charakter britské prémiové značky, zejména v kontextu s MINI Electric.

Kolekce MINI Lifestyle Collection 2020 zahrnuje kromě oblečení, doplňků, tašek a zavazadel také výrobky pro děti a praktické každodenní společníky a produkty mobility, které jsou vhodné pro každou příležitost. Design oblečení v sobě poprvé odráží identitu značky MINI s kontrastními barevnými pruhy a okřídleným logem MINI Wing. Barevné spektrum výrobků v provedení červená Chili Red, modrá Island Blue a zelená British Green opět vychází ze známých barev karoserií modelové řady MINI. Jednou z nových specialit je žlutá barva Energetic Yellow, která zdobí MINI Electric. Další novinkou je zdokonalený dříve používaný dvoubarevný design s cílem vytvořit trikoloru Tricolor Block, což je designový prvek přitahující pozornost k předmětům, jako jsou tašky či jiné doplňky. 

Trvalá udržitelnost v každodenním životě – nové doplňky.
Svými průlomovými kooperacemi a iniciativami vysílá MINI jasný signál o trvalé udržitelnosti sortimentu svých doplňků. Například ve spolupráci se společností Bracenet jsou vysloužilé rybářské sítě ručně proměňovány ve vysoce kvalitní přívěsky na klíče. Přívěsky na klíče MINI Bracenet (k dostání ve dvou barevných kombinacích) jsou vyrobeny z kroužku z nerezové oceli a rybářské sítě, o kterou rybáři přišli nebo ji úmyslně nechali v moři a kterou později značka Bracenet a její partneři vylovili. 

Sluneční brýle kolekce MINI Lifestyle Collection 2020 byly navrženy a vyrobeny ve spolupráci se značkou Dick Moby. V Itálii vyráběné sluneční brýle MINI Contrast Edge Panto a MINI Contrast Edge D-Frame vznikají výhradně za použití biologicky odbouratelného acetátu. Vysoce kvalitní čočky Zeiss na slunečních brýlích poskytují 100% ochranu před UV-A a UV-B paprsky, současně jsou odolné proti poškrábání a vyznačují se antireflexní úpravou. Originální designový detail: nová kontrastní žlutá barva Energetic Yellow byla chytře integrována do rámečků slunečních brýlí.

Nový poznámkový blok MINI Contrast Edge je inovativní a trvale udržitelný. Pro ručně psané poznámky je úplně poprvé k dispozici 224 stránek s tečkovanými linkami z tzv. kamenného papíru. Na výrobu tohoto typu papíru je zapotřebí velmi málo energie a žádná voda a tvoří ho rozdrcený vápenec, což je odpadní produkt z lomů, a pryskyřice. Klasický poznámkový blok s pružnou sponou, poutkem na pero a vazbou vyrobenou z vysoce kvalitního knižního plátna má na přední straně vyražené okřídlené logo MINI Wing. 

Barevné a praktické – tašky a zavazadla.
Společnými prvky tašek, peněženek a pouzder MINI Lifestyle Collection 2020 jsou vysoce kvalitní materiály, chytré funkce a nový design Tricolor Block Design. Nákupní taška MINI Tricolor Block Shopper je k dispozici ve třech barevných kombinacích a je ideální pro stylové nákupy, zatímco cestovní taška MINI Tricolor Block Duffle je skvělá pro každodenní použití nebo krátké výlety. Obě jsou vyrobeny z voděodolného plátna a jsou doplněny pogumovaným logem MINI v kontrastní barvě.

Novinkou v nabídce je MINI Contrast Zipper Sling. Vnější tkanina a vnitřní podšívka této černé tašky přes rameno jsou vyrobeny z polyesteru z recyklovaných PET láhví. Stylovými specialitami jsou okřídlené logo MINI na samostatné vnější kapse a zip v provedení bílá a žlutá Energetic Yellow. Ideálním společníkem na cestách pro mladé fanoušky MINI je dětský kufřík MINI Kids Trolley. Čtyři kola s nízkou hlučností a výsuvná rukojeť usnadňují tlačení kufříku s pevnou skořepinou v červeném provedení Chili Red před sebou. Uvnitř jsou praktické přihrádky a podšívka potištěná buldokem a automobilovými motivy. 

Organická bavlna, svěží barvy a autentický styl – nové oblečení.
Klasický design, svěží barvy, vysoce kvalitní detaily a udržitelné materiály společně vytvářejí autentický styl oblečení z nové kolekce MINI Lifestyle 2020. Dámské a pánské tričko klasického střihu MINI Wordmark Signet, které je k dispozici ve dvou barevných provedeních, zaručuje značný komfort nošení. Je vyrobeno z organické bavlny, má kulatý výstřih a kulaté zadní lemy. Nezaměnitelně MINI: Dámské a pánské tričko MINI CI Wing Logo. Je k dispozici v bílé, červené Chili Red nebo černé barvě a má výrazný kontrastní barevný pruh a okřídlené logo MINI Wing ve výšce hrudníku.

Organická bavlna s reliéfní, vroubkovanou texturou (tzv. piqué), klasický polo límeček a volný výstřih do V bez knoflíčků jsou charakteristickými rysy dámského polo trička MINI CI Polo. Jeho propracované řešení dokonale doplňuje moderní barevná kombinace: černobílý blok rafinovaně zvýrazňuje pruh ve žluté barvě Energetic Yellow a okřídlené logo MINI Wing. Pánské polo tričko MINI CI Polo má stejné zbarvení a materiál, ale rovný střih a výstřih se třemi knoflíčky. Nová MINI mikina je určena jak pro ženské, tak mužské fanoušky značky. Dámská mikina MINI Loop Wing Logo je stejně jako pánská mikina MINI Loop Wing Logo k dispozici v červeném provedení Chili Red nebo černém. Měkká organická bavlna s diagonální flísovou strukturou poskytuje maximální pohodlí, zatímco osobitý vzhled zaručuje vyšité okřídlené logo MINI Wing v černé nebo bílé barvě a jemné kontrastní proužky na výstřihu, manžetách rukávů a v pase.

Malé velikosti, stylový vzhled – oblečení pro děti.
Atraktivní nové produkty v MINI Lifestyle Collection 2020 udržují také novou generaci v souladu s nejnovějšími módními trendy. Dárková sada MINI Cars and Stripes poskytuje perfektní start do života zábavy za volantem a stylu. Sada je zabalena do vysoce kvalitní dárkové krabice a obsahuje kšiltovku s klasickým pruhovým designem a bílým nápisem MINI, plus pět párů ponožek s různými vzory v odpovídajících barvách. Oblečení je určeno pro malé fanoušky MINI ve věku od šesti do devíti měsíců a je velmi pohodlné na nošení díky elastanu obsaženému v organické bavlně. Starší sourozenci mohou prokázat svůj osobní styl dětským tričkem MINI NUB Wordmark. To je k dispozici ve velikostech 98 až 140 a je vyrobeno ze 100% organické bavlny s ochranou proti UV záření. Tričko s MINI logem a kontrastním barevným blokem vpředu je k dispozici v barevných kombinacích bílá/žlutá Energetic Yellow/černá a červená Chili Red/modrá Iceland Blue/černá.

Skvělá zábava doma i venku – MINI Baby Racer a MINI Kite.
MINI Baby Racer nabízí nejmladší generaci maximální zábavu z jízdy v minimálním prostoru. Dětské autíčko v designu současných modelů MINI má gumové pneumatiky s nízkou hlučností a odnímatelný sedák. Agilní „závoďák“ v klasickém červeném provedení Chili Red s bílými pruhy na kapotě je vhodný pro děti od 18 měsíců. 

Nový drak MINI Kite vynese mladé i starší MINI fanoušky do výšin, o kterých se jim ani nesnilo. Barevný drak s rozpětím 45,5 centimetru stoupá do vzduchu na přibližně 20 metrů dlouhém provázku.

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit