Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Vozy BMW a MINI pomáhaly těm, kdo pomáhali.

15 vozů BMW a MINI po dobu 3 měsíců zpříjemňovalo dobrovolnickou činnost v šesti neziskových organizacích.

Společnost
·
Product placement
·
Prodej a marketing
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~95,09 KB)
  
Photos(1x, ~844 KB)

Praha. V době koronavirové pandemie jsme vyslali do ulic 12 vozů BMW a 3 vozy MINI, které se na dobu přibližně měsíce a půl staly pomocníky různým charitativním a neziskovým organizacím, jež rozvážely potraviny, roušky, léky a další nezbytné zboží těm, kteří to nejvíce potřebovali. Spolupráci jsme v této oblasti navázali s neziskovými organizacemi Sousedská pomoc, Seniorem s radostí, Pečovatelská služba při Dívčí škole, Nadace Krása pomoci, Hewer – osobní asistence a Cesta domů. V duchu hesla „kdo rychle dává, dvakrát dává“ jsme i v tomto případě reagovali na vzniklou situaci velmi rychle a první automobily jsme pro potřeby jednotlivých organizací poskytli již 17. března, tedy jen pět dní po vyhlášení nouzového stavu.

Pracovníci neziskových organizací měli k dispozici různé modely BMW od řady 1 až po nové BMW X6 a dvojici modelů MINI – elektrické MINI Cooper SE a MINI Countryman JCW. Automobily BMW Group tak nejen účelně pomáhaly se samotným rozvozem, ale poskytovanou radostí z jízdy zpříjemňovaly práci všem zaměstnancům i dobrovolníkům. Jsme rádi, že jsme jim mohli jejich pomoc zpříjemnit.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit