Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Motorrad pokračuje v rozšiřování nabídky RENT A RIDE.

Největší evropská platforma na pronájem motocyklů s cestovatelským oceněním.

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420 225 990 052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~90,92 KB)
  
Photos(1x, ~9,43 MB)

Mnichov. Na cestu, připravit se, vyrazit! Prostřednictvím služby RENT A RIDE, která je k dispozici na platformě www.rentaride.com, nabízí BMW Motorrad nefalšovanou radost z jízdy na motocyklu. Přináší možnost individuálního plánování, prakticky nové motocykly a širokou nabídku vzrušujících cest, které jsou přímo připraveny v aplikaci BMW Motorrad Connected.

S počtem 89 zapojených půjčoven v sedmi zemích je www.rentaride.com největší platformou k pronájmu motocyklů v Evropě. Záměrem společnosti BMW Motorrad je rozšířit do konce roku tuto platformu na více než 100 pronajímatelů ve 12 zemích. Rozšiřování počtu pronajímatelů a zemí bude pokračovat i nadále, přičemž ambiciózním cílem pro rok 2021 je stát se celosvětovým lídrem v segmentu půjčování motocyklů.

Na www.rentaride.com si zájemci mohou rezervovat v podstatě nový motocykl BMW a pokud potřebují, tak i vybavení potřebné k jízdě. Stačí pár kliknutí a je možné vyrazit na výlet s přáteli nebo na důkladnou testovací jízdu. Motocykly absolvují detailní prohlídku místními specialisty u partnerů BMW Motorrad a předávají se v uvolněné atmosféře. Takže pokud se necítíte na dlouhou cestu, můžete si flexibilně a jednoduše si svůj motocykl snů od RENT A RIDE půjčit až na místě, v regionu, kde chcete jezdit, a vyrazit na jízdu plnou objevů.

Platforma RENT A RIDE se bude postupně rozšiřovat na stávajících trzích v Německu, Finsku, Francii, Itálii, Norsku, Rakousku a Thajsku. Další místa RENT A RIDE vzniknou letos v USA a na čtyřech nových evropských trzích (Nizozemsko, Belgie, Švýcarsko, Česká republika).

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

14 July 2020. Follow the link and watch the webcast of the world premiere of the first-ever BMW iX3.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit