Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

ZNAČKA ROLLS-ROYCE PROZRADILA, CO JI NAUČIL GOODWOOD GHOST

Právě vychází první z celkově čtyř videí, které přinášejí nahlédnutí do podstaty nového modelu Ghost. Post Opulence je nový design, který ztělesňuje zejména jednoduchost a střídmost. Série podcastů zkoumá a objevuje design a filozofii modelu Ghost, který bude k dispozici v nové generaci.

Rolls-Royce
·
Products
·
Ghost Family
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~242,63 KB)
  
Photos(1x, ~385 KB)
  
Videos(1x, ~242,18 MB)
  • Právě vychází první z celkově čtyř videí, které přinášejí nahlédnutí do podstaty nového modelu Ghost
  • Post Opulence je nový design, který ztělesňuje zejména jednoduchost a střídmost
  • Série podcastů zkoumá a objevuje design a filozofii modelu Ghost, který bude k dispozici v nové generaci.

#rollsroyceghost

Před více než šesti lety se sešel tým designérů a techniků, aby začali s vývojem nové generace modelu Rolls-Royce Ghost. Stejně jako u prvního modelu Ghost vyráběného v Goodwoodu, který byl uveden na trh v roce 2009, pracoval tým na tom, aby tento vůz dokonale zapadl do portfolia značky a zároveň uspokojil potřeby a hodnoty klientů.

Od svého představení se novodobý model Ghost stal vůbec nejúspěšnějším vozem v historii značky, a umožnil tím navázat bližší kontakt klientů a samotné automobilky, díky němuž se otevřel přístup k velkému množství nových informací. U zákazníků modelu Ghost průzkum odhalil rozdílné zájmy, názory a měnící se chování v rámci hodnocení luxusu. Tento průzkum umožnil vznik produktu stvořeného právě pro tuto skupinu zákazníků, takže designéři, zkušení technici a inženýři tak vytvořili zcela nové provedení modelu Ghost, vycházející vstříc nejnovějším požadavkům jeho cílových zákazníků.

Stejně jako u všech jiných výzkumů Rolls-Royce požadoval od odborníků, aby předložili svá zjištění. V krátkém videu Rolls-Royce poodhaluje některé ze svých nových poznatků, a to ještě před odhalením samotného vozidla, které bude mít premiéru na podzim.

Čtyřdílná série videí pokračuje s produktovým manažerem Rolls-Royce Stephenem Finchem, který byl zodpovědný za zmapování globálního obrazu změn chování zákazníků a jejich celkového postoje. Finch to okomentoval slovy: „Na základě úspěchu typu Ghost pocházejícího z továrny v Goodwoodu jsme jako společnost získali mnoho informací o tom, jak nás vnímají ostatní. Dozvěděli jsme se, že existuje zcela nová skupina lidí, kteří používají naše vozidla zcela jiným způsobem, než tomu bylo v minulosti. Nový Ghost je navržen tak, aby plně vyhovoval jejich požadavkům. Těšíme se na to, co nás naši zákazníci naučí v budoucnosti, abychom se díky nim mohli znovu posunout dál.“

Ke zprostředkování těchto poznatků veřejnosti si společnost vybrala populární a esteticky přitažlivé médium animovaných ilustrací. Ty vytvořil renomovaný ilustrátor Charlie Davis. Jeho návrhy pak oživily nejmodernější modelovací technologie. Video přehledně prezentuje nová zjištění v oblastech módy a designu, která se skvěle hodí k novému modelu Ghost.

Kromě těchto poznatků podaných formou animovaného videa bude představena série pěti podcastů, které postupně odhalí výsledky průzkumu značky a poskytnou nahlédnutí do podstaty nové generace modelu Ghost. Podcasty realizuje Johanna Agerman Ross, kurátorka moderního a současného designu nábytku a produktů v muzeu Victoria & Albert Museum v Londýně. Podcasty jsou k dispozici na platformách Apple, Google, Spotify a Deezer.

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

NEDC (kombinované)* emise CO2: 343 g/km; spotřeba paliva: 15,0 l/100km(*)
WLTP (kombinované)# emise CO2: 347–359 g/km ; spotřeba paliva: 15,2–15,8 l/100km (#)

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING 2021.

Munich. 12 May - 10:00 CEST.

Here you can see the public transmission of the 101st Annual General Meeting of BMW AG.

 

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit