Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

ZNAČKA ROLLS-ROYCE PROZRADILA, CO JI NAUČIL GOODWOOD GHOST

Právě vychází druhé z celkově čtyř videí, které přinášejí nahlédnutí do podstaty nového modelu Ghost. Ve videu se dozvíte, co se při tvorbě prvního speciálního modelu Goodwood Ghost naučil Rolls-Royce o svých klientech. Tématem nové epizody podcastu je nový super-luxusní inteligentní systém, který je nyní k dispozici

RR4
·
Ghost
·
Products
·
Ghost Family
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~243,98 KB)
  
Photos(1x, ~326 KB)
  
Videos(1x, ~112,05 MB)

 

  • Právě vychází druhé z celkově čtyř videí, které přinášejí nahlédnutí do podstaty nového modelu Ghost
  • Ve videu se dozvíte, co se při tvorbě prvního speciálního modelu Goodwood Ghost naučil Rolls-Royce o svých klientech
  • Tématem nové epizody podcastu je nový super-luxusní inteligentní systém, který je nyní 

 
#rollsroyceghost


Před tím, než Rolls-Royce vytvořil v roce 2009 první Ghost vyrobený v Goodwoodu, investoval velké úsilí a mnoho času do průzkumu názorů a chování svých klientů. Na základě těchto informací celý tým ve výrobním závodě v Goodwoodu společně u svého nejmenšího modelu usiloval o dokonalost v minimalistické a méně okázalé podobě.

Výsledkem byl střídmý až naléhavě jednoduchý design. Úspěch vozu naplnil i ta nejambicióznější očekávání společnosti Rolls-Royce a stal se jejím nejprodávanějším produktem za celou 116letou historii.

Jakmile na trh přibývaly další modely Ghost, odborníci značky se zaměřili na chování zákazníků a také na to, jak jejich jednotlivé skupiny používají svá vozidla a jak vnímají značku Rolls-Royce jako takovou. Z tohoto průzkumu vzešly důležité údaje, které udaly směřování při vývoji nové generace modelu Ghost.

Stejně jako u všech jiných výzkumů Rolls-Royce požadoval od odborníků, aby předložili svá zjištění. V krátkém videu Rolls-Royce poodhaluje některé ze svých nových poznatků, a to ještě před odhalením samotného vozidla, které bude mít premiéru na podzim.

Čtyřdílná série videí pokračuje s produktovým manažerem Rolls-Royce Stephenem Finchem, který byl zodpovědný za zmapování globálního obrazu změn chování zákazníků a jejich celkového postoje. Finch to okomentoval slovy: „Na základě úspěchu typu Ghost pocházejícího z továrny v Goodwoodu jsme jako společnost získali mnoho informací o tom, jak nás vnímají ostatní. Dozvěděli jsme se, že existuje zcela nová skupina lidí, kteří používají naše vozidla zcela jiným způsobem, než tomu bylo v minulosti. Nový Ghost je navržen tak, aby plně vyhovoval jejich požadavkům. Těšíme se na to, co nás naši zákazníci naučí v budoucnosti, abychom se díky nim mohli znovu posunout dál.“

Ke zprostředkování těchto poznatků veřejnosti si společnost vybrala populární a esteticky přitažlivé médium animovaných ilustrací. Ty vytvořil renomovaný ilustrátor Charlie Davis. Jeho návrhy pak oživily nejmodernější modelovací technologie. Video přehledně prezentuje nová zjištění v oblastech módy a designu, která se skvěle hodí k novému modelu Ghost.

Kromě těchto poznatků podaných formou animovaného videa bude představena série pěti podcastů, které postupně odhalí výsledky průzkumu značky a poskytnou nahlédnutí do podstaty nové generace modelu Ghost. Podcasty realizuje Johanna Agerman Ross, kurátorka moderního a současného designu nábytku a produktů v muzeu Victoria & Albert Museum v Londýně. Podcasty jsou k dispozici na platformách Apple, Google, Spotify a Deezer.

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

NEDC (kombinované)* emise CO2: 343 g/km; spotřeba paliva: 15,0 l/100km(*)

WLTP (kombinované)# emise CO2: 347–359 g/km; spotřeba paliva: 15,2–15,8 l/100km (#)

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING 2021.

Munich. 12 May - 10:00 CEST.

Here you can see the public transmission of the 101st Annual General Meeting of BMW AG.

 

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit