Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Nové BMW X2 M Mesh Edition.

Ještě více individuality pro dynamické Sports Activity Coupé.

F39
·
Speciální vozidla
·
X2
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(2x, ~993,26 KB)
  
Photos(56x, ~323,86 MB)

The new BMW X2 xDrive20i M Mesh Edition (09/2020).

The new BMW X2 xDrive20i M Mesh Edition (09/2020).

The new BMW X2 xDrive20i M Mesh Edition (09/2020).

Mnichov. Nová edice M Mesh Edition dodává BMW X2 ještě výraznější a vizuálně přitažlivější vzhled. Od svého uvedení na trh v roce 2018 spojuje extrovertní auru a sportovní vzhled s moderním životním stylem. Nyní toto Sports Activity Coupé (SAC) přichází s M mřížkovanou maskou chladiče, exkluzivními barevnými kombinacemi a společně s modernizovanou přídí je osvěžením v segmentu kompaktních prémiových vozů. BMW X2 tak svým působivým stylem opět plní roli sebevědomého městského rebela. BMW X2 M Mesh Edition používá unikátní kombinaci individuality, radosti z jízdy, lifestylového charakteru a praktičnosti k oslovení aktivních zákazníků, kteří jsou buď mladí věkem, nebo myslí. BMW X2 v nové individualistické edici vstoupí na trh v listopadu 2020. V Německu bude edice M Mesh Edition stát o přibližně 1500 eur více než Model M Sport X.

Specifické vlastnosti BMW X2 M Mesh Edition.

  • Výrazný vzhled zásluhou BMW M mřížkované masky chladiče v leskle černém provedení s výrazným trojrozměrným designem inspirovaným závodními vozy. Mnoho působivých prvků přídě, jako například obložení předního nárazníku či výrazné obložení na prazích a spodních částech dveří a lemy blatníků v kontrastní matné černo-hnědé barvě Frozen Black-Brown.
  • Standardní výbavou jsou polepy na kapotě motoru, na krajích předního nárazníku a na obou párech dveří. Mají nepřehlédnutelnou oranžovou barvu a dokonale doplňují nový metalický šedý lak Brooklyn Grey určený výhradně pro edici M Mesh Edition, případně černý metalický lak Sapphire Black. V případě volby jednoho z metalických laků bílá Alpine White, modrá Phytonic Blue nebo oranžová Sunset Orange mají polepy černou barvu. Na přání nemusejí být tyto polepy na vozidlo umístěny.
  • M aerodynamická kola s průměrem 19 nebo 20 palců se vsadkami barevně sladěnými s polepy.
  • Edice M Mesh Edition zaujme přední částí shodnou s ostatními modely BMW X2, a to včetně jejích hladkých ploch a LED světlometů s integrovanými světly do špatného počasí. Volitelně jsou k dispozici Adaptivní LED světlomety se 4segmentovou matrixovou technologií pro dálková světla. Atraktivní volitelnou výbavou jsou též zatmavené světlomety BMW Individual Shadow Line. Novou funkcí je projekce loga X2 ze zpětného zrcátka na zem vedle dveří řidiče, která je součástí standardně dodávaného světelného paketu.
  • Výrazný vzhled nové edice vytváří také výbava BMW Individual High-gloss Shadow Line s rozšířeným obsahem, zahrnující leskle černý rámeček masky chladiče, leskle černý kroužek kolem znaku BMW na zádi a koncovky výfuku v provedení černého chromu.
  • Standardní výbavou interiéru jsou M sportovní sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami s kombinovaným čalouněním hnědou kůží Mocha a Alcantarou v provedení Anthracite. Kontrastní oranžové prošívání na sedadlech, palubní desce a středové konzole nápaditě interiér oživuje. Oranžové prošívání je použité také na podlahových kobercích. Prahy zdobí nápisy „Edition“.
  • Hliníkové obložení interiéru Aluminium Hexagon, černé čalounění stropu BMW Individual, M ocelové pedály, M podložka pod levou nohu, M kožený volant a klíček od vozu s exkluzivní M trikolorou jsou dalšími prvky obsaženými ve standardní výbavě. Modely s manuální převodovkou mají řadicí páku ozdobenou logem M.
  • Součástí výbavy BMW X2 M Mesh Edition je BMW operační systém 6 s propracovaným systémem obsluhy s trojicí možností: ovladačem iDrive, dotykovým kontrolním displejem nebo – v případě, že je součástí výbavy navigační systém – také hlasem. Standardní výbavou je kromě jiného hands-free připojení s rozhraním Bluetooth a digitální rádio DAB. Součástí volitelné výbavy je BMW navigační systém s 8,8“ kontrolním displejem nebo BMW navigační systém Plus s displejem o úhlopříčce 10,25 palce a barevným Head-Up Displejem

Nabízené varianty motorů pro BMW X2 M Mesh Edition*:
BMW X2 sDrive18i                        100 kW (136 k)/220 Nm

BMW X2 sDrive20i/xDrive20i        131 kW (178 k)/280 Nm

BMW X2 xDrive25e                       162 kW (220 k)/395 Nm

BMW X2 sDrive18d/xDrive18d     110 kW (150 k)/350 Nm

BMW X2 sDrive20d/xDrive20d     140 kW (190 k)/400 Nm

BMW X2 xDrive25d                      170 kW (231 k)/450 Nm

 

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

Nové BMW X2 xDrive25e:
Kombinovaná spotřeba paliva: 1,9 l/100 km; kombinovaná spotřeba elektřiny: 13,7 kWh/100 km; kombinované emise CO2: 43g/km.

* Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty jsou založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

OUR ALL-NEW FULLY ELECTRIC TRIO.

01 June 2021. Here you can see the webcast of the event "Our all-new fully electric trio: BMW iX, BMW i4 and the first fully electric BMW M".

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit