Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Black Week se vrací!

Během promo týdne budou v online obchodě BMW ConnectedDrive Store připraveny na všechny digitální produkty a vybrané funkce vozů mimořádně výhodné nabídky.

Internet, E-Business
·
BMW ConnectedDrive
·
Technologie
·
Společnost
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~123,02 KB)
  
Photos(1x, ~191 KB)

Mnichov. Po obrovském úspěchu a popularitě loňské akce se BMW Black Week letos v listopadu opět vrací s ještě větším a ještě širším výběrem nabízených funkcí a služeb. Od 24. do 30. listopadu budou moci zákazníci využívat slevy až 30 procent na velké množství služeb i na vybrané funkce vozidel od BMW ConnectedDrive. Speciální akce BMW Black Week, která měla premiéru v roce 2017, byla vyhodnocena jako nejúspěšnější kampaň ConnectedDrive v rámci BMW Group. Jen v loňském roce, kdy se do akce zapojilo 18 trhů, bylo vygenerováno více než 19 400 prodejů nad rámec standardního počtu. Nejúspěšnějšími položkami byly nabídky BMW Service Inclusive a volitelná výbava asistent dálkových světel.

Black Week je proto i letos zákazníky BMW velmi očekávanou událostí, na kterou se vyplatí počkat. Speciální promo akce, naplánované od 24. do 30. listopadu, se letos zúčastní 19 trhů včetně České republiky. Například v Německu mohou zákazníci během akce Black Week očekávat slevy ve výši 30 procent na všechny produkty ConnectedDrive. Mezi ně patří například dopravní informace v reálném čase RTTI, příprava pro Apple CarPlay® či paket Connected Package Plus. Další sleva ve výši 15 procent je připravena na funkci BMW Drive Recorder, která zákazníkům umožňuje nejen snímat úžasné scenérie při jejich jízdě, ale také zaznamenat kritické situace v dopravním provozu. Jedním z hlavních lákadel pro zákazníky bude i letos nabídka BMW Service Inclusive, která bude dostupná i pro zákazníky z České republiky. V tomto případě jsou připraveny balíčky obsahující servis na 3 roky/100 000 km nebo na 5 let/100 000 km se slevou 30 %. Oba balíčky lze zakoupit pouze online a k dispozici budou v počtu jen 2000 kusů. Propagační nabídky se v rámci akce Black Week nevztahují na měsíční zkušební předplatná s automatickým obnovováním.

Postupné rozšiřování funkcí konektivity směrem k digitální a bezemisní budoucnosti je spolu s automatizovaným řízením jednou z hlavních aktivit, které si BMW Group stanovilo jako součást své strategie na cestě k transformaci sektoru dopravy.

 

Odkazy na participující obchody ConnectedDrive Store:

Česká republika: https://www.bmw-connecteddrive.cz/

Německo: https://www.bmw-connecteddrive.de/

Itálie: https://www.bmw-connecteddrive.it/

Francie: https://www.bmw-connecteddrive.fr

Španělsko: https://www.bmw-connecteddrive.es

Portugalsko: https://www.bmw-connecteddrive.pt

Polsko: https://www.bmw-connecteddrive.pl

Rakousko: https://www.bmw-connecteddrive.at

Velká Británie: https://www.bmw-connecteddrive.co.uk

Nizozemsko: https://www.bmw-connecteddrive.nl

Belgie: https://www.bmw-connecteddrive.be 

Norsko: https://www.bmw-connecteddrive.no

Finsko: https://www.bmw-connecteddrive.fi

Dánsko: https://www.bmw-connecteddrive.dk

Švédsko: https://www.bmw-connecteddrive.se

Japonsko: https://www.bmw-connecteddrive.jp

Švýcarsko: https://www.bmw-connecteddrive.ch

Rusko: https://www.bmw-connecteddrive.ru

Lucembursko: https://www.bmw-connecteddrive.lu

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit

BMW Group Streaming

LIVE STREAMING.

Open Streaming Page

Here you can see the on-demand streams of the latest BMW Group press events. 

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit