Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Group pokračuje s podporou Sokolovska, regionu v okolí budoucího BMW Group Vývojového centra ČR.

Regionální spolupráce v oblastech vzdělávání i přímá finanční podpora lokálních projektů.

Globální položky
·
Společnost
·
Továrny a objekty
·
Lidské zdroje
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~99,33 KB)
  
Photos(1x, ~211 KB)

Sokolov. Výstavba BMW Group Vývojového centra ČR severně od Sokolova je v plném proudu. Protože BMW Group aktivně přistupuje k řešení společenských výzev ve všech regionech a místech, kde podniká, pokračuje ve spolupráci v oblasti kultury, kvalitního vzdělání pro děti i dospívající, bezpečnosti dopravy a zodpovědného využívání zdrojů také severně od Sokolova, kde právě vzniká BMW Group Vývojové centrum ČR.

Kromě podpory různých projektů a akcí patří k nejvýznamnějším formám spolupráce kooperace se Západočeskou univerzitou v Plzni, zahájená v roce 2019. Společným cílem je oslovování nových uchazečů o studium, ale také rozvoj ve směru trendů digitální transformace a průmyslu 4.0. Nejnověji byla podepsána smlouva na pokračování projektu na podporu technického vzdělávání dětí v Sokolově – „Dětská technická univerzita Fakulty strojní“. BMW Group Vývojové centrum ČR tak je již druhým rokem generální partner tohoto unikátního projektu. Cílem této spolupráce je podpora žáků základních škol v zájmu o techniku a její další studium. 

BMW Group Vývojové centrum ČR chce také být dobrým sousedem pro všechny v okolí, takže kromě jiných regionálních projektů většího rozsahu připravilo také 20 000 eur pro menší projekty, navržené pro přímé okolí do vzdálenosti 30 km. S nimi mohou přijít obce, neziskové organizace či registrované spolky, pakliže se budou týkat témat vzdělávání dětí a dospívajících, udržitelné mobility nebo životního prostředí, zkrátka pakliže budou přínosem pro daný region.

Nápady či projekty na daná témata lze do 30. listopadu 2020 zasílat na: info.sokolov@bmwgroup.com. 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

Here you can see the on demand broadcast of the World Premiere of the new BMW S 1000 R and BMW G 310 R.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit