Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Federico Izzo novým generálním ředitelem BMW Group Česká republika.

Federico Izzo novým generálním ředitelem BMW Group Česká republika. Do své funkce nastoupí 1. března 2021, kdy ji převezme od svého předchůdce Stephana Deppe.

Globální položky
·
Společnost
·
Lidské zdroje
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(2x, 175,97 KB)
  
Photos(1x, 2,89 MB)

Praha. Od 1. března 2021 převezme pozici generálního ředitele BMW Group Česká republika Federico Izzo (47). V této funkci po třech letech nahradí Stephana Deppe, který se přesouvá do vedení jedné z obchodních divizí BMW Niederlassung v Německu. 

Federico Izzo je francouzské a italské národnosti a pro BMW na různých pozicích pracuje již 13 let. Ve světě marketingu se ale pohybuje více než dvě desetiletí. Pracovní zkušenosti získával na různých pozicích v BMW Italia S.p.A., ale také v salcburské centrále společnosti pro střední a jihovýchodní Evropu. Měl na starosti aktivity nejen značky BMW, ale také MINI. Do pozice generálního ředitele BMW Group Česká republika Federico Izzo přechází z postu ředitele marketingu BMW Italia S.p.A. a jeho cílem bude pokračovat v posilování pozice značek BMW na českém trhu, a navázat tak na úspěchy dosažené jeho předchůdci.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

Here you can see the on demand broadcast of the World Premiere of the new BMW S 1000 R and BMW G 310 R.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit