Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Nový film „The Drop“ opět láká celosvětovou BMW M komunitu do města M Town.

Úspěšná digitální kampaň točící se kolem virtuálního Eldorada emotivních BMW M momentů představuje unikátní i budoucí modely.

BMW M automobily
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 106,02 KB)
  
Photos(30x, 65,5 MB)
  More below article text

Mnichov. „Vítejte ve městě M Town“: Novým filmem BMW M GmbH pokračuje v úspěšné kampani zaměřené na virtuální Eldorado globální BMW M komunity. Snímek „The Drop“ opět láká milovníky výkonu a automobilové nadšence do města „M Town“, kde se od roku 2018 vše točí kolem nejsilnějšího písmene na světě a vášně pro mimořádné výkony. Režisér Micky Sülzer, který je autorem dva roky starých ikonických videí o neobyčejném životním stylu ve městě „M Town“, tentokrát představuje široké spektrum současných BMW M modelů, z nichž některé se mohou pochlubit extrémně poutavými barvami karoserie, a to včetně speciálních vozů z vozového parku BMW M Heritage, mezi nimiž figuruje také červené BMW M3 E30.

„M Town je nejúspěšnější digitální kampaní BMW M GmbH zejména proto, že se jí aktivně účastní a formuje ji komunita BMW M z celého světa. Toto nadšení a sounáležitost vytvářejí velmi zvláštní „něco“, co dělá BMW M tak jedinečným. Proto jsme rádi, že můžeme v tomto úspěšném příběhu pokračovat dalším filmem, a zároveň nahlédnout do budoucnosti,“ říká Lothar Schupet, Director Global Sales and Marketing BMW M. 

„M Town“ slouží od roku 2018 jako platforma sociální a digitální komunikace pro fanoušky BMW M po celém světě. Ti se zaregistrují na internetové stránce bmw-m.com, stanou se občany města „M Town“ a vytvoří si vlastní digitální průkaz BMW M. „M Town“ znamená jedinečné příběhy, originální online videa, řadu kreativních produktů v merchandisingovém obchodě BMW M Town a velké množství akcí po celém světě. Návštěvníci mnichovského BMW Welt získají na speciálně navržené výstavní ploše o rozloze 180 metrů čtverečních velmi realistický pojem o tom, co je „M Town“ zač. 

Jak je nám známo z předchozích online videí, také v novém filmu „The Drop“ hraje hlavní role mnoho automobilů BMW M. Ve snímku se krátce či déle objeví celkem 18 různých vozů z aktuální modelové řady BMW M. Spektrum výjimečně výkonných vozů sahá od BMW M2 CS (kombinovaná spotřeba paliva: 10,4 l/100 km; kombinované emise CO2: 238 g/km*) až po BMW M8 Gran Coupé (kombinovaná spotřeba paliva: 10,7 l/100 km; kombinované emise CO2: 244 g/km*). Kromě některých utajovaných specialit se představí unikátní vozy, jako je BMW M2 by FUTURA 2000 či BMW M3 Pickup z roku 2011, které přivážejí nabíjecí stanici. Poprvé ve filmu o městě „M Town“ nabízí BMW M GmbH malý pohled do elektrizující budoucnosti a spojuje „Utopii“ s budoucností skutečnou. Rok 2021 se stane svědkem prvního elektrifikovaného modelu od BMW M v podobě výkonné verze vycházející z nového BMW i4 a následovat budou další, včetně těch vysokovýkonných. 

Hlavní protagonista filmu, na němž se podíleli i významní influenceři z automobilové scény, řídí červené BMW M3 E30 z flotily BMW M Heritage. Klasické vozy BMW M GmbH dále zastupují modely M3 GTS, BMW M3 CRT, BMW M4 GTS a BMW řady 1 M Coupé.

Nový film, zcela v souladu s koncepcí této komunity, představuje nejen stěžejní automobily společnosti BMW M GmbH, ale také obyvatele města „M Town“. Za tímto účelem poskytli členové komunity BMW M pro natáčení filmu svá vlastní vozidla. Tyto speciální role byly vylosovány v předchozí online kampani.

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

BMW M2 CS:
kombinovaná spotřeba paliva: 10,4 l/100 km; kombinované emise CO2: 238 g/km*.
BMW M8 Gran Coupé:
kombinovaná spotřeba paliva: 10,7 l/100 km; kombinované emise CO2: 244 g/km*.
*

Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

MINI CONCEPT ACEMAN.

Here you can see the world premiere of the MINI Concept Aceman.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit