Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Propojte se s vaším MINI novou generací aplikace navržené pro majitele a fanoušky.

• Nové služby podporující individuální elektromobilitu. • Intuitivní uživatelské rozhraní a nový design. • Od poloviny roku 2021 k dispozici ve více než 40 zemích.

Technologie
·
Infotainment a ovládací koncepty
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 423,01 KB)
  
Photos(4x, 108,41 MB)

Mnichov. Již od roku 2018 MINI svým zákazníkům nabízí intenzivní propojení mezi chytrým telefonem a jejich vozem prostřednictvím vestavěné 4G-SIM karty a aplikace MINI Connected. Od dnešního dne je zákazníkům na 30 evropských trzích, mezi nimiž nechybí ani Česká republika, a v Koreji k dispozici nová aplikace MINI s novým designem, intuitivním a zjednodušeným uživatelským prostředím a novými službami podporujícími individuální elektromobilitu.

„S novou generací aplikace činíme další krok v oblasti rozšiřování digitálního prostředí kolem našich vozů a uspokojujeme tak zvýšenou poptávku zákazníků po digitálních službách a funkcích,“ řekl Peter Henrich, senior viceprezident BMW Group Connected Company Customer. „S aplikacemi My BMW a MINI účinně integrujeme naše vozidla do digitálního životního stylu našich zákazníků. Obě aplikace nabízejí spoustu užitečného obsahu jak pro každodenní používání vozidla, tak pro osobní interakci s námi jako značkou, kterou neustále budujeme.“

Stephan Durach, senior viceprezident BMW Group Connected Company Development, Technical Operations, dodává: „Aplikace My BMW a MINI stanovují měřítka z hlediska způsobu obsluhy, bezpečnosti a spolehlivosti. Pro vývoj aplikace byla zásadní zpětná vazba uživatelů a současně informace o chování uživatelů předchozích generací aplikace. Obě aplikace zahrnují oblíbené a často používané funkce a nová platforma nám umožňuje neustále přidávat nové funkce navržené na míru našim zákazníkům.“

Nejdůležitější funkce a vlastnosti aplikace MINI

  • OKAMŽITÝ PŘÍSTUP KE STAVU VOZU A JEHO FUNKCÍM. Aplikace MINI je nové univerzální rozhraní vozidla. Zobrazuje informace o stavu vozu a v závislosti na výbavě umožňuje přístup ke službám vzdálené obsluhy, jako je například vyhledávání vozidla nebo zamykání a odemykání dveří na dálku.
  • PRAKTICKÉ NAVIGAČNÍ FUNKCE. Cíle lze snadno najít pomocí integrované vyhledávací funkce a odeslat je přímo z aplikace do navigačního systému vozu. Tento postup je také možné použít k odesílání cílů z aplikací třetích stran. Mapa ukazuje aktuální dopravní situaci, čerpací stanice a nabíjecí stanice, stejně jako parkoviště
  • CHYTRÉ SLUŽBY PODPORUJÍCÍ ELEKTRIFIKOVANÝ ŽIVOTNÍ STYL ZÁKAZNÍKŮ. Aplikace nabízí nové služby pro plug-in hybridní MINI Countryman a čistě elektrické MINI Cooper SE, např. vylepšený přehled o dojezdu na elektřinu, stavu nabíjení a historii nabíjení. Pomocí časovače nabíjení a klimatizace mohou zákazníci optimalizovat proces nabíjení zadáním konkrétních časů odjezdu. Kromě toho může být interiér vozidla pro ještě větší pohodlí temperován na požadovanou teplotu (např. v zimě může být vytopený, v létě vychlazený).
  • NEJKRATŠÍ CESTA KE SLUŽBÁM MINI AFTERSALES. Aplikace MINI umožňuje přímý kontakt se servisním partnerem MINI a zákazníkům řekne, kdy jejich vůz potřebuje servis. Návštěvu servisu si lze sjednat přímo prostřednictvím aplikace. V případě problémů s vozem je možné se přes aplikaci spojit také s MINI Asistenční službou. Pokud má servisní personál udělené povolení, vidí polohu vozidla a jeho stav pro okamžitou pomoc na dálku. Zákazníci mohou zároveň sledovat příjezd servisního vozidla. Z aplikace je pohodlně přístupný také e-shop MINI.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

Here you can see the on demand broadcast of the World Premiere of the new BMW S 1000 R and BMW G 310 R.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit